Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koszonom a gyors valaszt...
Ami a cikkben volt az mar nem tetszett annyira...
Valaki aki hasonlokeppen motort cserelt (nagyobb kobcenti nem azonos motorkod) a papirozasi procedura mennyire bonyolult, egyatalan kivitelezheto e normalis idokeretkek kozott, es hogy mennyibe kerul... elore is thx szeles utat...
Szerintem ez vonatkozik rád: link
Hali
Segítsègeteket kérnèm... van nekem egy zx6rr-em ami sajna főtengelyes lett, és se èggen se földön nem talaltam hozza... csak újat de az horror lenne... A szerelöm azt mondta hogy csereljük egy 636-os blokkra. A kerdes az lenne ìgy vizsgànàl nem fognak problemazni...? Vagy milyen papìrok kellenek hogy siman vizsgazzon...? Elore is kosz...
nem tesz fel képet
Ő lenne!
Muti.
Csáó.
7ev utan Ma elvittek a kis hatosom.
Ilyen is ritka h vetel után felneztem a használtautora és épp akkor raktak fel egy 10est tőlem 20km. Elmentem megnezni és el is joztam. Full gyári hibátlan masina.
Jó idő lesz, kájne pánik, irány kakucs, mindjárt nyitnak!
Időjárást elnézve lehet sehogy!
Megadták magukat a villaszimeringek. A balos elég durván, álló helyzetében is tócsát csinált maga alá , a jobbos épphogy nekiállt könnyezni. Egyik ismerősünk bevállalta, hogy megcsinálja, de sajnos még nem készült el vele. Holnap menni akartunk.
Lehet, hogy újra fel kell üljek hátra?!
Ha visszarakjátok az elejét akkor ugyanúgy mint máskor!
Jó kérdés mit csináltok vele ?
Hát ebbõl így hogy lesz motorozás a hétvégén?!
Pár éve még itt gyártottuk a gyertyákat, most már visszakerült a gyártás japánba
Van is Stylmartin-om de nem gp nekem nem cuppog. Rendesen húzd össze gondolom mozog benne a lábad vagy kitágult nagyon azért cuppog.
Én elhiszem,hogy jobb
http://www.denso-local.com/hu/...
Olvasd el figyelmesen a kiemelt kék felületet.
Az Üzlti tevékenységek címszó alatt
itt is?
Úgy érted Magyarországon?
Nem tudtam, hogy CR cuccot gyártunk itthon.

másik mit csináljak a csizmával, hogy gyalogláskor ne cuppogjon?
Asszem neked is volt sylemartin gp sonic
Komolyan kérdem a 0 42511 -el kezdődő az nem germany kódja?
Okostelefonon lévő alkalmazás lenne szar?
Viszont messze ezerszer jobb az ngk -nál
Van itt is csak itt a csak itt az autók befecskendezéséhez szükséges alkatrészeket gyártjuk úgynevezett Common Rail rendszer azaz közös nyomócső befecskendezés .

Szinte minden országban van mindenhol mást csinálnak és gondolom a németek csinálnak gyertyákat .

igen buzi em leszek a cici meg a punci a nyerő . , ,
radler a 01-s kawa nem rossz motor sőt és ezt elfogultság nélkül írom tudván,hogy nekem is volt. Jó megbízható motor ha oda van figyelve rá és minden ki van cserélve ill. ellenőrizve amit kell úgy ahogy F2Tom írta is.
Vidd el egy megbízható jó szerelőhöz és utána biztos ,hogy örökös lesz mint a szegénység annyira jó lesz
Ha tudsz németül írjál nekik, mit csinálnak a németországi gyárban
http://www.denso-local.com/deu...

Persze azért buzi ne legyél, két hatalmas csöcs mindennél jobb
Az a hűbazdmeg 95D és felfelé
Meddig marad a japán minőség?
Remélem sokáig
Aztán, ha a minőség marad nekem8 milyen barcode van a csomagoláson, lehetne Hungary is, legalább élénkül a gazdaság
De hidd el ,hogy Made In Japan a DENSO ez olyan biztos mint ,hogy nem vagyok buzi .