Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja



Ha jól emlékszem csak kettőben volt de gyanítom megtaláltad azt az ügyes szakit aki meghegesztette neked ócsójé.
Nincs yahahám
Elad9 olajam viszont van
T
A nagy ződ mánitu hány darabba adta oda a főtengelyé?


Felment a motorolaj ára és ezért ingerült szegény yahahás lelke
Na mi a fasz van veled így korán reggel, humorkúpot kaptál?

Egy kawás soha nem bánja meg a motorját mert nincs miért. Tuuuudom neked még nem volt, így lükeséged mentesít a nagy zöld mánítú haragja jeee.
Majdmegbánod...


Sziasztok 2 hete vagyok zx6r tulajdonos
Érdekelnének. A bernadett.kovacs.1991@gmail.com ímél címre tudnál néhány képet? Fõleg a gumik állapota érdekelne. A többit privátban folytatjuk. Elõre is köszi.
Szia! Igen megvannak!
Szia! Megvannak még az indexek?
Sziasztok! Üdv Mindenkinek! Egy olyan kérdésem lenne hogy nem rég vettem egy 2007 es zx-6r kawasakit 24 ezer van a motorban! Valameik nap azt tapasztaltam vele hogy mentem egyenletes gázzal 4 fokozatban és egyszer csak a motor automatikusan ráhúzott magának egy gázt vagy 3X mintha meghúzgáltam volna a gázkart pedig csak egyenletesen rajta volt a kezem... Ezt eljátszotta vagy 3 szor.. Lehet hogy kevés üzemanyag miatt vagy vizes lehetett a benzin? Ha valaki találkozott már ilyesmivel kérem írjon válaszokat előre is köszönöm!
Fékbetétet mindenképpen a tárcsához valót. Tehát, gyári tárcsához gyári fékbetétet ajánlok.
Köszi mindenkinek! Kettőt ki vettem nem is inbusz hanem trox még kettővhátra van nem tudom mi lessz velük. Fékbetét ki mit mondod milyet vegyek?
Én az otthon fellelhető szerszámokra gondoltam első körben. Meg ezzel a módszerrel kiszokott jönni...
Jól mondja Jaki, a kiszedő alkalmatosság is ezen az elven alapszik, csak egy kicsit spécibb.
Az ötletem nem más mint a csavar kiszedő készlet, ha nem is egy egész készlet de minimum egy csavarkiszedő alkalmatosság. Szervizekben szokott lenni ilyesmi.
Üdv 2 opció van. Mind a kettő roncsolásos. Az első az imbusz lyukba bele kalapálsz egy torx fejet(egyel nagyobbat). Ha az sem jó akkor jön a vágó és a kalapács...
Èrthető
Gyaritol nem szeretnek megvalni pont ilyen muszakis dolgok miatt:)
A gyári dobodat mennyièrt adod?:)
Helló! Valakinek van ötlete, hogy tudnám ki tekerni az első féknyereg csavarjait? Annyira bevannak ragadva h az inbusz kulcsot megcsavartam.
Szia.Az a helyzet ,hogy csak a műszaki vizsga miatt akartam a kiput..ha èrdekel küldök linket mert talàltam a minap egy ugyanilyet mint az enyèm 40 èrt.