Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali és neked a sport kipud nem eladó róla?
Ja ès nem alkudtam csak azt ìrtam hogz annyit szànok erre a dologra mert annyira nem fontos...de jönnek egyből az ilyen patkòfejűek
Bàtszi motornàl talàltam 6000 ert ütött kopottat....ennek tükrèben sokalltam a 30 at èrte, de màr bànom azt is hogy feltettem itt a kèrdèst.
Azt azért tényleg nem semmi, hogy látatlanba 50% alkuval indítasz!
Mindegy melòzom nincs időm veszekedni.Veregesd meg a sajàt vàllad jòl megmondtad.
Hupsz egy elütés "mér meg engem" .
Húha most aztán megbántottál.
Nagyon érdekel, hogy peti csorvásról melyik motoromat hiszi el.
Az a peti még meg engem akinek nincs 30e ft-ja egy kipufogóra.
Hová süllyed ez a világ.
Viszont jo hosszu listàja van a nem lètező motorjaidnak:) talàn meg a szimot elhiszem
Bocsi nem neked akartam meg vitat sem akartam szìtani.De hogy te milyen egy vicces sràc vagy nem semmi:)
Ja és több a realitása mint annak, hogy te eladod a motorodat.
Nem én árulom nem zavar? De ő se fog csődbe menni a te nem létező 30e ft-tól.
Te meg add el 30 ert sok sikert
Akkor vegyél 15-ért a bontóban.
Az rengeteg èrte hallod...15 be gondolkodtam maximum.
30000 ft hibátlan
Sziasztok!
2006-os 636-oshoz keresnék gyári rendszámtartót, rendszámtábla megvilágítással, és fényvisszaverő prizmával együtt. Ha még rendszámtábla keret is van hozzá az még csak jobb.
Előre is köszönöm a válaszokat!
Szia mennyi az àra? Kèpet tudsz küldeni?
Szia!

Nekem van!
Helló. Fix 600 az ára.
Cseka.vd@gmail.com
Bármi kerdesed van írj és valaszolok mindenre.
Szia,mennyit kérsz érte? Mit kell tudni a motorról?
szervusztok filyacskájim.
ki a faszom akar itt kawasakit venni?felnicsikkal.2 milláért?nekem van eladó.5. a szuzuki meg jobb.és 4 el többet megy.
Sziasztok!2000-2002-es zx6-hoz nemtud valaki gyári kiput?köszi előre is:)
Nyisd mar ki a fuled es legyel befogado arra amit itt mondanak akik 10-20 eve mennek olyan gepekkel, amire most neked faj a fogad. Az altalad vasarolni akart gepek kozul barmelyik tokeletes lehet - ha normalis muszaki allapotut veszel, es nem a kinezet (van-e rajta felnicsik) alapjan valasztod ki. A vegsebesseg / gyorsulas marhara nem szamit, maximum hogy a haverok kozott lehessen "autoskartyazni" ("az enyem 5-tel tobbet megy vegre, beee..." )

Nekem volt / mentem mindkettovel, ugyanolyan jo motorok, vedd meg azt amelyik jobban tetszik.

Ne a kornyezetednek / haveroknak valassz motort! ("melyik megy tobbet vegre" vagy jobb a gyorsulasa a katalogusban 0.1s-cel) a csajoknak meg valoszinuleg ugyis a szin szamit, nem az hogy fotengelyen 125 vagy 132 loero.
Vita helyett inkább vki vegye meg a motorom :)
Hát, ma is csak annyit sikerült "motorozni", hogy kitoltuk a gépeket a garázsból, meg vissza.
Viszont észrevettem, hogy kiégett az első helyzetjelzőm, gyorsan ki is cseréltük. Plusz a műszerfalamban is megadta magát egy alávilágító izzócska, amit kicserélni nem tudtunk, mert nincs itthon tartalék, de megörökítettem a szerelést, hátha egyszer Nektek is izzót kell cserélni. - Nem mintha olyan bonyolult lenne.