Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végh Dániel
Facebookon jelölj be és megmondom hol vannak pályák :) illegálba nyomjuk :) engedély itt sose lesz :/ youtubra beirod hogy Kőszeg enduro akkor az alsó pályát meglatod. Haverom nyomja. :)
Szép nagyon
Jó féle bringa de nem merném letámasztani sehova sem, mert azt is ellopnák amihez odaraknám hallod.
Azért a motorozas jobb nem?
Milyen gép lesz a következő ha szabad érdeklődni?
Nem semmi ez a Speci! Merre szoktál gurulni?
Lett valami a hivatalos pályából nálatok,vagy még mindig egyezkedés van a szervekkel? Hétvégén túra közben kerestem a pályát,de nem találtam.
... és lányok.

A legszebb hatos.
Na igen, ilyen szép fenyő konyhabútor nem két fillér.
hali fiuk ismét vagyok!
már a második!
Ja Ja! élek! Lesz index eladom a motort :) Veszek egy fiatalabbat!
Meg van új hobbim is! frusztráló, hogy többet ér mint a motorom :D
Jéééé az elveszett hát te is élsz , , ,

De indexem az nincs
Sziasztok! :)
2000-es hatoshoz első balos index-e lenne vkinek? elég ha csak a gumija van! az idő megette és elrepedt!
Sziasztok!

{Eladnám vagy értelmes dologra cserélném } zx6r 98-99-évj blokk alkatrészeimet.

Váltó,főtengely,dugók,hajtókarok,villahíd,há
tsólámpa,kuplung,vez lánc feszítővel,

Cserébe érdekelhet:Motoros kiegészítők,olaj,stb..(Vagy laptop,telefon,lcd tv vagy bár mi.Mond mid van és mit adnál érte.Nem kell drága árra számítani mert nem ezen akarok meg gazdagodni
Különbség az van hallod nem is kicsi.
Külsőleg nekem mindkettő bejön úgy hogy ezt nem veszem alapul.

-Erő : 01-es is erős gép de a 04-es érezhetően erősebb és vadabb.
-futómű: 01-es puha olyan túra sportosabb de ez bellitátás kérdése
a 04-es feszes ,kemény.
-fékek: 01-es is fasza jól fog de sztem a 04-es é jobb ,mert közvetlenebb nekem.
-irányíthatóság: a 04-es könnyebb ezért előbb beteszem kanyarba mint a 01-st. De mind a kettővel fasza menni nagyon .
-kényelem . csak is a 01 a 04-es kényelmetlen ..nekem.
míg a 01-el simán elmentem 500 km-t egyhuzamban de a
04-el 300 km felett áááá kizárt dolog. Én nem bírok legalább is a valagam meg a csuklóm nem bírja XD És persze a benya sem.

http://www.sportmotor.hu/teszt...

01-ről ez a véleményem majd írok a 04-ről is valamit.
MrGo636, látom, hogy neked is volt 2001-es kawád, a kérdésem az lenne, hogy az újabb 636-osod miben különbözik a régebbitől? na most nem küllemre értem :) hanem úgy általánosságban... futómű, motor, fék , megbízhatóság stb. szempontjából jobb-e? van olyan dolog ami hiányzik a régebbi 6-os tulajdonságából?
Nem hiszitek el de velem is megesett ma, hogy olj csere után nem volt meg az olj nyomás azt hittem beszarok a röhögéstől.
Olaj szűrő ki lazit egy kicsit aztán próba de ez sem volt tökéletes mert alapjaraton semmi de fordulaton meg volt nyomás. Aztán egyszer csak minden rendben működött és működik.
Olaj : Motul 5100 10w50
Szűrő: Hiflofilter.
Hi! Volt Castrol is és volt Repsol is! szerintem szar, nekem mindkettőt csipegette és ragadt a váltóm! Most Motul 7100 van benne és ez a neki való!
Sziasztok, lecseréltem az olajat a motorbicklimbe! :) És ugyanúgy jártam, mint gyurgyalag :) Nem volt olajnyomásom, csere után! Aztán szűrő meglazít, és abban a pillanatban visszajött! Úgyhogy ezúton is szeretném mégegyszer megköszönni , azt az önzetlen segítséget amit ezen a fórumon adtok, mert ha előtte ezt nem írjátok le , akkor én is szophattam volna vele! És büszke vagyok rá, hogy egy olyan összetartó , segítőkész társadalom tagja lehetek mint a motorosok!
Azén véleményem,hogy a Casrtol nem való a 04 636-ba SZTEM . A váltóm ragadt tőle sztem szar mióta a ebben is motult használok (10w40 5100 v. 7100 )semmi baj nincs fasza váltó pontos és lágy .
Persze én is kalandozó, kíváncsi voltam és rosszul tetem,hogy váltottam más olajra.
A 01-es embe is ezt használtam úgy hogy nem bántam meg a további használatát.
Hiflo filtert meg már 7 éve használom nekem semmi bajom nincs vele sztem neked sem lesz.
Sokallom az 1l olajfogyasztást 5ekm alatt. Azén 97ekm-t futott öreg Kawám nem eszik egy decit sem... A power1 bőven túlteljesíti a követelményeket, amiket ezek a motorok támasztanak. Maximum a váltón fogod észrevenni a különbséget, hogy finomabban, vagy keményebben jár. Használtam Castrolt, nekem szar volt vele a váltó, használtam motul 7100-at is, azzal egy fokkal jobb. Most MOL-t használok már jó ideje, ezzel a legjobb. 01-es ZX6R-ben is elég jól teszi a dolgát.
Hali! Nekem egyszer volt benne , váltó szarabb volt tőle sokkal, csipegetett is belőle jócskán... Legközelebb véleményem szerint Motult (7100) v Ipone-t vegyél! (de ez csak az én véleményem)
Szűrőről pedig annyit h 6évig hiflot vettem hozzá mindig!
Ugyanezt a 2 terméket használom legalább 4ik olajcsere óta, nem értek hozzá, ha lenne viszonyítási alapom sem tudnám +mondani, mivel tud többet a gyári, vagy 1 K&N szűrő (azok is voltak már rajta)...
Olajból 5000km alatt kb. 1 litert eszik, a váltót nem tudom eldönteni, hogy milyen ezzel az olajjal, volt már IPONE, FUCHS (ez lenne a javasolt talán gyárilag) ...
Én is ezt fogom belerakni (mert olcsónak mond6ó FULL SZINTETIKUS (illetve a dobozán az van, a valóságban + csak nyilván 1 jobbféle 3/4 szintetikus), de most lehet CSEMPJÖN szűrővel kombinálom, azt is fikázzák, ahogy hallottam...
Próbáltam volna segíteni, érzem kevés sikerrel :) :(
Ja... olajszűrőnek hiflofiltro hf 204-et vettem. Milyen minőségű szűrők ezek?
Kedves Márkatársak!

2004 es ZX6R-hez vettem full szint. Castrol Power 1 Racing 4t-t 10 w 50-est, nagykerben br. 2500/l ért. Van tapasztalatotok ezzel az olajjal?

Köszönöm.
Sziasztok!

Néhány kép a drágámról.

http://www.sportmotor.hu/motor...
Üdv!

Valaki szerelt mar esetleg 1996-os ZX-6R-re kormanytelot, illetve fokozatszamkijelzot? Jol jonne egy kis segitseg.

Koszi!