Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hi 2004-es 636ra 190/50 vagy 55 felmegy?
120/65-17
180/55-17
Sziasztok,

segit nekem vki egy 05-06-os vas gyari gumimereteben?!

Nagyon koszi,
Roland
Sziasztok, meg tudnátok mondani a 2012 zx6r-nek az olajszűrőhoz jo e a 65mm átmérőjű szerszám ?
Köszi a segítséget előre is.
Valakinek levegőszűrő ? http://www.kepesmotor.hu/olaj_...
:) jólett
Szia

Mennyibe kerül? ha nem publikus akkor lacam0707@freemail.hu

köszi
Üdv! Szabad tudni mennyi az ára?
Siker! Próbáltam megoldani másképp, de végül kellett vágnom a hátsó borításon 1-1 nyílást a kábeleknek... Meg persze a fehér ledek... ;)
válaszoltam
LSL kormánygátló ZX-636-2003-2004 ig kpl tartóval eladó
HAlló fiúk, sürgősbe van valakinek sárülésmentes kormány végsúlya 03 as 636 hoz?
Szia! Újban tudok segiteni! Adatlap!
Sziasztok!Keresek Kawasaki zx 6r hez 2007 sportdobot és szinezett plexit!
Repsol 10W-50 racing 4T van benne, és eszegeti, szóval én most motul 5100-at rakok!
Igen.
Üdv.

Ha már vízhőfokról van szó. Az normális, hogy ebben az időben ~10 - 15 fok, országúti tempónál nem megy 70 fok főlé a vízhőmérséklet?
Elvileg nem.
Viccet félretéve amíg nekem nem villog a kontrol lámpa pedig 105-110 fokos a víz akkor semmi gond nem lesz?

Köszi!
Köszi a választ... álltalában nem pöcsölök de volt már hogy motoros felvonuláson 10 15 tíltás 20 perc vízhőfok lámpa villog mit tegyek?
Álló helyzetben 110 fokra is felmegy még 0 fokban is. Ha tökörészel melegszik ezt szokd meg.
Sziasztok!

Kerültem Szegeden 1 kört vasárnap 16 fok volt..... normális hogy a vízhőfok városban felment 90 fok köré? Nem lehet, hogy a -40 fokos fagálló végett, bár már mondta valaki nekem , hogy az nem számít. köszi a választ előre is.
Szia

Amit én próbáltam: Valvoline, Motul 5100, Motul 300 v, ezeket mind sűrűn cseréltem mert nagyon ette, főleg a 300v-t!Most van Repsol Racing ez eddig a legjobb ! csak 10W 40-et rakok bele!
üdv
Startszervíz jeáhhhh, így se hallottam még.

Ha gyári légszűrőd van azt ki kell dobni, de spórolósok max egyszer kicsapatják levegővel (márkaszervizben is láttam már ilyet), olajat meg ami szimpatikus és még nem sokallod rá a lét, utcai használatnál édesmindegy.
Szevasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van egy 2004 es évj. ZX-6R-em. Első startszervízt csinálnék rajta (a januári megétel óta). Nem tudom, hogy a levegőszűrőt tisztítás után kell e légszűrőspray-el kezelni, vagy hagyományos "száraz" szűrő. (gyári légszűrőről van szó). Illetve milyen viszkozitású olajat tegyek bele? Amilyen olajakkal szemezgettem eddig: Castrol 10W-50 Power 1 Racing 4T (full szint); Repsol 10W-50 racing 4T (full szint); Fuchs silkolene 10w-40 pro 4 race (full szint); esetleg motul 7100 10w 40. A legjobb árban a catrol lenne a 4 L brutto 10 e körül (ezt néztem ki amúgy).

Köszönettel:
Viktor