Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Tudok segiteni! Adatlap!
Kösz neked is
Kösz
Kösz
Köszi szépen a gyors válaszokat. Rajta vagyok a témán. :) Esetleg ha az lesz a gond, merre tudok beszerezni egyet? Bontó? Vagy kereskedés? Mert eddig nem nagyon találtam.
Multiméterrel mérj az akku két pólusán feszültséget. Már alapjárat fölött nem sokkal, 2erpm-nél is 13,8-14,5V-ot kell hogy mérj. Világítással együtt. Ha 12V, vagy annál kevesebb, akkor a feszültségszabályzó megdöglött.
Hi,
Valószínű fesszab, hogyha felpuffadt az akku, akkor az is cserés.
Ki kell mérni, vagy méretni valakivel.
Nagyon köszi!
Sziasztok,
Segítségeteket kérném. Van egy 1996-os ZX-6r-em, a motor akár menet közben is megáll, az akku nem tölt vissza. Mi lehet ennek az oka? Feszszabályzóra gondolok, de ha valaki esetleg konkrétabbat tudna, kérem segítsen.
Előre is köszi: Tomi.
Halló MrGo636!
Bocs, hogy így kéretlenül, csak korábban én is belefutottam egy ilyesmibe, és akkor túrtam fel a netet. A következő típusú motoroknak mind olyan féknyereg-tartó csavarjai vannak amiket te keresel:

Suzuki GSXR 600 - K6, K7, K8, K9, K10, K11

Suzuki GSXR 750 - K6, K7, K8, K9, K10(L0), K11

Suzuki GSXR 1000 - K5, K7, K8, K9, K10

Suzuki GSXR 1300 BK B-King - 07-

Suzuki GSXR 1300 Hayabusa - 08-

Yamaha YZF R6 - 05, 06, 07, 08-

Yamaha YZF R1 - 04 - 06

Yamaha YZF R1 (Big Bang) - 09-

Yamaha MT01 - 05

Hátha találsz valamelyik bontóban.
Sziasztok!
Utoljára egy mega-akció a kawasakis ruházatra a 636topicban
Üdv:
Pálesz
Sziasztok.
Esetleg ha valakinek van sportkipuffja 2005-2006 zx6r-re, ne tartsa magaban
Koszi
Szia,

M10x1.25x70mm a csavart kell venned 10.9 , 12.9 anyagminőségben.
Fel.
Nincs azon mit emlékezni.aluból csináltam pontosan 10mm vastag volt átméröben pedig épp felfeküdt a nyeregre és pontosan fedte azt.csavar az jo nagy szopás ,kutattam egy darabig utána de azt hiszem valamelyik gixernek a csavarjai passzolnak hozzá..mert ugye pontosan 10mm rel kell hosszabb legyen mint a gyári.megfelelő nyomatékkal huzd és menetrögzitőzd előtte.
Szeva Joe
Lenne egy kérésem amit csináltál a 636 féknyereghez távtartót a 10-s tárcsái miatt na annak kellenének a pontos méretei + a felfogato csavaré is. Remélem emlékszel meg rá ..

Kösz
Üdv: MrGo636
50 kpl
50 ezer kpl
Köööszönjüüük szééépen!
Kösszi
Megoldódott a probléma
esztergálás?
Biztos felmegy, de 5,5"-os felnije van, arra 180/55 való.