Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyi az annyi? Ha nem publikus, akkor jöhet ide is: belgarda kukac gmail pont com
Egyelőre a műanyagos válaszára várok, reménykedek benne, hogy a jelenlegi még menthető. Valami barom levágott az elejéből egy darabot, hogy száradna le a...
Így vettem,de már lekapartam rólla! :D
tééééép a bicaj, megy a kép és az ár az emiledre.
Igen lenne egy jó tanácsom .. sztem szedd le a felnicsíkot és ragassz fel ívre hajlítottat ,mert így egy picit fura. Vagy ne igyál .. vagy igyál mielőtt ragasztod , , , ,
Neeeem?!? már hogy a fenébe ne lenne jó...
Amúgy 9-esre kell, a ZZR-en már van.
zizi 1.1-re nem jó
Sziasztok !
Eladóvá vált hű barátom és védelmezőm, a képen látható EREDETI Kawasaki Dragon bukósisak L-es méretben. Magáról a sisakról csak is pozitív dolgokat tudok mondani. Amint magadra öltöd érzed, hogy biztonságban vagy:) Motorosoknak, első sorban a márkához hűeknek, de akár gokartos célokra is kiváló( én utóbbira használtam) Egy apró hibája van, de már én is így kaptam, hogy a plexin van egy apró karcolás, de ez nem akadályoz a kilátásban és a tempós tovahaladásban. A megválás oka egyszerű, kaptam egy másik, szín összeállításban jobban tetsző sisakot.

Az ára: 29 ezer forint, de minimálisan alku képes.
Ha kérdésed van tedd fel bátran, amint tudok válaszolok !
Szia!

Melyiket mennyiért?
03-as Ninjámra szeretnék komplett sport kipuff rendszert! Micronon gondolkodom, de most van rajta egy nyitott Termignoni Carbon dob, lehet ahhoz kéne valamilyen leömlő! Valakinek ötlete? Tanácsa? Kösszi!
Nekem 13 volt postával mindennel együtt assszem.
Szia!
Okés köszi az infot! Plexit tavaly télen rendeltem itt képesmotoron találtam egy srácot plexivel foglalkozott külföldről rendeli őket.
bocs, a lengővilla sárvédőre értettem, de plexiben is.
180 mm a bal lengővilla felfogató csavarjainak egymástól való távolsága. mérd meg, ha egyezik akkor felszerelhető rá.
'96-hoz?
van egy lengővilla sárvédőm is eladó.
tudok segíteni szerényebb árú plexiben
van 9R első sárvédőm eladó.
egy lyme zöld, és egy sötétebb zöld
Ez ily drága kéremszépen? Akkor ez még várat magára! :D Most inkább egy fém fékcső!
Agoéknál van.
95-97 évjárathoz
98-99-hrz
Innen fogok én is rendelni.
Szia! 180-am volt fent Metzeler. SOK!
160-as Pirelli Angel-el most nagyon jól fordul!
A 96-os 6R-nek 160-as a gyári mérete, talán 4.5"-os a hátsó felni, nem javaslom a 180-at, a 170 is határeset.
Szia!

Plexit te honnan szereztél hozzá?
Hali!
Én tavaly vettem egyet bele (bi-xenon) hát ég és föld. Bajom nemvolt vele működik ahogy kell szólni se szóltak érte egyszer se. 5000 kelvines asszem nem az nagyon kék ami felesleges is mert észrevehető különbség annyira nincs és nem veszik annyira észre. 96os ninjám van hátha segítettem egy kicsit :). Beszerelni meg elég egyszerű.
SZiasztok!
Van egy 96-os ninjám 600-as! Gumicsere előtt állok de most 170es van rajta hátul és az lenne a kérdésem hogy elfér-e a 180-as papucs hátul? Tudja esetleg valaki?
Sziasztok,

szerelt már be valaki közületek xenon-t 05-06-os vasba? Tapasztalatok, javaslatok érdekelnének. Nincsenek túl jó emlékeim az utólagosan beépített xenon-okról... nem csak élettartam, de világítás tekintetében sem. Viszont nagyon tetszik és itthon a polcon is lenne belevaló...

Köszi,
R