Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól látod a dolgokat, csak itt kevés a normális, úgy hogy lazíts magadon te is egy kicsit és akkor mindjárt másképp esik minden.
Lehet,hogy rosszul értelmeztem,vagy én látom rosszul a dolgot.
De részemről csak egy apró észrevétel volt,semmi több.Üdv!
Nem baj
Had javítsam ki dzsót merthogy elírta a kérdést, szóval ki a faszomOK ezek az emberek?

Te Krissz ezt most komolyan írtad? Lécccíííí mond hogy neeeem!

Csak a jóakarat vezérelt
Semmiféle önös érdek
Önnek is szép jó napot,kedves uram!
Mi is xz6-r-t használunk,így jogosnak éreztük,hogy kérdés,kérés,vagy egyéb kívánság esetén,írunk ebbe a fórumba.
Mérhetetlenül sajnáljuk,hogy néha,a telemetriát nélkülözve,csupán észrevételeinket és egyéb óhajunkat megosztottuk egymással.Nem kívánunk tanítani senkit,sőt,még lassulást sem mértünk.Mi,földi halandók,csak szeretünk motorozni,ne adj isten,még pályázni is elmegyünk. Ettől viszont még nem "ki a faszom ezek az emberek" vagyunk,hanem (elvileg) motoros barátok!Akik tisztelik a másikat!
Maradok baráti üdvözlettel!
Peresztegi Krisztián
Mosmiazapádé kellett ezt elmondani .kussolnál?
na meg köcsög is vagy
Há nem volt semmi fontos mondanivalóm..
Gyári vagy EBC osz cső!

Mijaz Dzsó megömlésed lett, vagy egy éve nem írtál ide, a tizes óta lekakálod a kis hatosokat. Nem szép dolog.
Joe Zx10 es topickban írtam neked korábban!
Oks, márciusra tervezek venni valami lomot, csak már nézelődök mindenfele. Igazából motort venni már majdnem jobban szeretek mint motorozni.
Elsősorban 04-05 zx10 érdekel, de jöhet 04-től R1 vagy gixer1000 k5-6, természetesen söré-boré, papírozni meg nem szeretek, tiszta macera.
Leginkább attol függ hol s mire használod ..merugye nemmindegy hogy a nőt is csak kurjuk vagy szeressük is netán kölcsön is adjuk..
Szerintem Vesrah..de majd jön Kaszás a marcali fenegyerek-(feneapofáját elfogyott a vörösbor )és majd megaszondja hogy ebécé..
Aztán jön Feri a mátraaljai leggyorsabb 402-es -bár ahhoz ő már öreg,meg neki fék se kell mert csak kifutópályákon motorol-és majd jol odavágja hogy Neked bizony barátom Gikszerfék kell..mer az drága de legalább szar.
Aztán már van itt gyári voks is..mondjuk az szerintem is jo csak a felétől már kuka..
Szoval olvassá teszteket /pl.: http://hegylakok.hu/2010/06/ci...
Ehhez a teszthez van némi közöm és a Brembo szerintem fasza is mondjuk nem olcsó..de hát fékre mindenki költsön annyit amennyit ér az élete...
Tényleg ..ti nagyon gyors motorosok vagytok..megkérdezhetem hányan gyakoroltak lassulást? Vagy mértek? Merugye a gyorsulás az izé..oda sokminden azé nem kell..
Osszátok ezt meg vélem,hátha tanulok valamit..
Beszéhetünk rola de persze nem az enyémről..;) meraz páratlan ,kivételes ,kurvagyóós és nemeladó. De ha olyan kő szojjá körbenézek.
Gyári betét .
2004-es 636-hoz ki milyen fékbetétet ajánlana előre?
...meg meleg is, azt hallottam.

Te figyejjé má figyelsz!?! Kéne nekem egy 10-es kawa a tavasszal, nemhogy eladnád nekem azt az összevisszatört csótányt ócsóé szinte ingyen vagy kevesebbért. hö?
Ki a faszom ezek a emberek itt-e?

Bazi öreg vagyok....
Te kis személyiségtolvaj!
Ez én voltam
Nem-nem
Ezt a dobot soha senkinek... olyan gyönyörűen szól...
Eladó HJC Kawasaki Dragon bukó
http://www.kepesmotor.hu/zart_...
Ne is vidd oda ezzel a dobbal...
Szereld le és elugrok érte délután
Aztán máris nyugodtabb lesz az életed
Butáné Értet Lenke szokott úgy nézni.