Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Ha valakit érdekel esetleg egy 636-os fejidom jelezze bátran 2005-06-os évjáraté, javított de minden fül a helyén és gyári színkód szerint fényezve karcmentes csak fel kell rakni. 40000 ft
20-596-8172
Üdv.
Az igaz.
De amit radler mutatott képet, azon olyan bután néz ki a sárvédõ. látszik, hogy nem oda lett kitalálva.
Hát igazából, nem esek pánikba, ha nem lesz rajta:) csak úgy kíváncsiságból tettem fel a kérdést.. unatkozok na :))
Nem haszontalan dolog, pl. védi a rugóstagot a felverődő dzsuvától.
Sejtettem.
Na, olyan a miénken gyárilag nem volt.
Viszont van néhány újabb hatos, amin van, esetleg lehet próbálgatni, hogy valamelyik egyezik-e. Vagy pl. a Z 1000, Z 750 -es Kawákon is van. Őket is meg lehet kérdezni, lehet, hogy tudnak segíteni.
Bár az én személyes véleményem, hogy mindamellett, hogy nem sokat ér, még hülyén is néz ki a mi motorunkon az ilyen sárvédő.
Erre gondoltam !
Szia! Melyik évjárat? Milyen? Mennyiért?
Milyen hátsó sárvédőt hiányolsz? A képek alapján megvan a hátsó sárvédőd, azon van a rendszám.
Sziasztok, engem az érdekelne, hogy 2001-es zx6r-hez hátsó sárvédőt honnét lehetne kapni? és kb milyen árban lehet szerintetek ? gyárilag miért nincs rajta ?:D
Sziasztok !

ELADÓ egy MRA plexi, ha valakit érdekel.
Annyit fűznék hozzá, hogy amúgy az enyém a legszebb a világon.
Osztom DDT véleményét. A 05-ös 636 talán a legeltaláltabb. Bár én próbáltam a 13-ast is, az elég használhatóra sikeredett, de a 07-08-as egy kifejezetten egy hegyes, pályára való hoki. Mentem ilyennel 2-esben 80-nál nem akart elindulni, vissza kellett tolni egybe. Megjegyzem full gyári konfiguráció volt, áttétel, kipufogó szempontból.
Az eleve 636ccm így nyomatékosabb és igen az egy jól eltalált masina.
A 07-08 kifejezetten rosszul sikerült. Vagy a 05-06-ot vennék vagy 2009-től újabbat.
értem. Tehát a 05-06 os jobban megérné szerinted! Annyival jobban eltalálták?
nagy különbséget nem vettem észre a fojtottakkal szemben.
Elméletileg fojtatlan U.S.A modell és ezért fekete,mert oda fekete vázzal vitték.
a váz miért fekete ? amúgy olvastam erről (is) a tesztet :) még régebben mikor motorvásrlás előtt álltam :)
Adott hozzá egy sportdobot is,nem tudom milyen , talán "boss" mielőtt megvettem kérdezte , hogy tegyük-e rá? én meg persze.. hallgassuk meg .. mikor beindítottuk mondtam is, hogy hagyd rajta :D de majd dobok fel arról is képet, kinézetre nem valami extra,túl rövid de a hangja kárpótol :)
A 2008-nak szar a blokkja. Széthullik. Gyönge is, nyomatékszegény. Bár valójában 2007-8-ról beszélünk.
Szép bringa .
Kerekek ki aztán gyári színterezést neki .
Az enyém nem volt gyári színú de konkrétan én leszartam :) ,mert úgy is baszott szép volt és ami nem mellékes jó is . Egy IXIl dobom volt amiből vágtam le 110mm-t és úgy már eléggé bitang volt a hang hatás is .
http://www.sportmotor.hu/motor...
,
Hali srácok, valaki tud nekem véleményt mondani a 2008 és a 2006 os zx6 ról melyik miben jobb miben rosszabb és hogy melyik érné meg jobban?
Előre is köszönöm
Ja, tényleg az indexek... Annyi baj legyen...
Én még nem tudom, hogy milyen a kuplung meg a váltó, mert még nem mentem vele...
Köszi a képeket, szép csilli-villi. Irigylem tőled a gyári kéményt.
Értem már :) igen, gyárias a gép az indexeken kívül, + van egy két horzsolás rajta , de nem zavar :) motorját jónak vélem, bár ez korai még :) (előző motorjaimhoz képest nagyon finom számomra a kuplung, váltó) :) bár nem tudtam meghajtani normálisan az idő miatt, csúszkált a hátulja... a felnit én is kiszúrtam egyből, már a képeken, a tulajt kérdezgettem , hogy miért olyan , de nem tudott rá magyarázatot adni, azt mondta, hogy ő is így vette...szerintem valaki valamilyen vegyszerrel próbálta megmosni és lemarta ...(hidegzsíroldó pl) de ez csak tipp... képet megpróbálok feltenni, de sötétben készültek és spontán , magyarul szar lett :D ... de vannak jók is csak azt el kell küldetnem magamnak :D
Nem az enyém volt, nem ismertem a tulajt, és nem tudom, hogy van-e rejtett hibája.
mrmarcell jól látja, egyszerûen én is nézegettem a motort. No, nem magamnak, mert akkor az enyém már megvolt, csak azóta is vissza-vissza nézek a hirdetésekhez, és ezen a pèldányon kívül csak egy törött '01-es hatos volt kék,amit árultak. Meg is jegyeztem magamnak, hogy elég jó állapotù, gyárias a gép. A felnik hibáját viszont egybõl kiszùrtam. Nem tudod mi történt velük?
Továbbra is várjuk a képeket!