Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziaí4

tudok segiteni Adatlap!
sárvédő Szóval a lényeg, hogy e-bay-ről lehet rendelni, de nem olcsó... remélem most sikerült linkelnem. telefonról nem olyan egyszerű ezek szerint...
Gyuri...
Az sajnos nem jó, de azért köszi.
Hát ez nem jött össze.
http://m.ebay.com/itm/32131031..." target="_blank">sárvédõ nem olcsó
szia,

nincs sajnos, 2003-04-es 636-hoz van, de az valoszinuleg mas (USD villa...)
Szia!
Nincs véletlenül zx6r/9r '00-'01 első sárvédőd?
szia,

ha a 2005-06-ossal egyezik (van ra esely) akkor szerintem van....
Szia! Már régen elkelt! De ebayról tudsz rendelni!
Motorvásárlás előtt vagyok és szeretnék érdeklődni hogy 03-04es 636-ja akinek volt mi a véleménye? mennyire megbízható mennyire megy jól iyesmi! köszönöm előre is!
Szia! Sikerült eladnod idő közben az ülés púpot?!
Nekem a topin spirálcellás akksi vált be.
rémhírekkel elentétbe motorzhatsz is vele, ha a hátsó üllésre felgumipókozod.
55Ah töltőárama kb. 5,5A ez annyi, mint egy H4 izzó pluszba közve(12*6=66Watt).

Aksiból csak yuasát és abból is csak a szulfátstop kivitelűt!
Én a 12v 12Ah a hetesben 2012ben 12eft ért vettem, gondolom a 9Ah most se drágább.
Sziasztok! 2007-2008 zx6 hoz keresnék jobb felső blokk tartó csavart. távtartóstól csavarostól és a koronás anya is kellene . Sürgős köszönöm.
A gyári a Yuasa, biztos hogy nagyon jó, de kb duplájába is kerül mint egy Unibat és nem hiszem hogy 2szer annyit bír.
Nekem Unibat van benne, 2008-óta hibátlanul működik és kb 11eft volt. MIGM-et nem ajánlom, az nekem is egy évet bírt csak.
Szia Nálam van ha kell! Adatlap!
Lenne még egy kérésem! Azt tudom, hogy YTX9-BS tipusú aksi kell bele..... tudnál valami megbízható aksi tipust ajánlani, mert a régi aksim 1 évet sem bírt ki. KÖSZI!
Köszi szépen Tomi!
Semmi baja nem lesz, ha a feszültség 12V. A nagyobb kapacitás miatt nehezebben töltené fel a generátor, de gondolom itt csak az indítás a cél.
Üdv mindenkinek!

Tönkrement az aksim a mocin, és szeretném beindítani.... 45-55 amper órás aksit ráköthetek a sarukra , vagy gajravágom vele a gépet? Lehet hülye kérdés, de inkább kérdezek!

Köszi!
írtam mélt!
Valóban furcsán néz ki,de hasznos dolog! Vakargattam már párszor a rugóstagot Ennek ellenére,az enyémen sem lesz