Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most vett gépet, valószínű Ő is szemezhetett vele. Ne parázz már :D
Szia ! DE! Csak nem a tiéd volt? ismerted a tulajt? Ne kímélj! van valami "rejtett" hibája? :OOO
Nem hiányos/kopott/lepattogott a festés a felnikben véletlenül?
Szia!

van gyári kawasaki olajam! adatlapomon elérsz!
Köszönöm a segítséget, dobok fel képet hamarosan, kék színű a gép (gyári) zöldben akartam, de mikor élőben megláttam , nem tudtam otthagyni
1996-oshoz keresnék plekót. Valakinél?
Mesterséged címere: Sz.T.? (segítek: személyiségtolvaj)
Ez én voltam.
Szia!

Gratulálok a géphez! Dobhatnál fel róla képet is nekünk.
Én is decemberben tettem szert egy szintén 2001-es hatosra, és ugyan még nem cseréltem ki az olajat, de szezon előtt természetesen ki lesz cserélve, és MOL Dynamic Moto 4T Racing 10W-50-et fogok belerakni. Ha megyek vele egy szezonban annyit, akkor 6 000 km után fogom lecserélni, ha nem lesz meg a 6 000 km/év, akkor pedig minden szezon előtt kap majd friss olajat a motor.
Egy szezonban 2x szoktam.
Jó volt az utóbbi 2 szezonban csak 1x sikerült szezon kezdéskor de meg volt .
3 ezrenkét szűrőt pucolok 400 km ként láncfújás vagy mosás után az meg 2 hetente van általában úgy hogy nincs unalom.

Én úgy vagyok vele,hogy ha már akkora örömöt okoz akkor legalább ami tőlem ill. a fizetésemtől telik max. azt megveszem kicserélem rajta.
jaja 10w40 !


Jó tudom a 4 ezres csere az túlzás DE én csak jót karok
10w40 ? 4-6 ezrenként?:))) jujjjj azzz jó móka lesz:)
Gratulálok hozzá

ÉN konkrétan Motul 5100-t vagy 7100-t használok amit olyan 4-5-6 ezrenként cserélek.
Nekem erre tellik .
Sziasztok,egy kis segitséget szeretnék kérni, egy 2001 es zx6r tulaja lettem, arra lennék kíváncsi , hogy olajat hány km-enként kellene majd cserélnem,? és milyen olajat használjak, milyet ajánlotok? ásványi? szintetikus? esetleg márkát... köszi előre is!
sziasztok!

Kawasaki zx6r 07-08-as modell tartozékai eladók

- pályaidom szett (fekete - képeim között találni róla képet)
- gyári kipufogó rendszer
- hátsó lengővilla

érd.: kistuning5@citromail.hu
Ő/ Ők készítették az első emelőm módosítását. +1
30perc + olcsó volt.
Szia!
Valaki épp tegnap rakott fel képet egy home-made hátsó emelőről a Székesfehérvár és környéki motorosok topicba. A helyedben én őt keresném meg. Biztos tud rajzzal vagy infóval szolgálni.
Üdv.

Hátsó emelőt honnan lehetne venni? Esetleg csináltatni? Van valakinek rajza hozzá?
Illetve a hátsó lengőkarba "gombát" hol tudnék venni?
Továbbá olyan kérdésem van, hogy hamarosan jön a műszaki vizsga. Egy E jelöléssel ellátott micron slip on dobom van. Sajnos a gyári furulyát nem kaptam meg hozzá. Valahonnan tudnám e pótolni?

Köszönöm
"...ezért a ruháért egyszer egy kengurut vágtak le, tehát ne vegyél boltból újat mert akkor a többi is póruljár!"
Örülök,hogy valaki kiragadta a lényeget
Lazán veszem,ígérem!
Jah...lazítás van...merahogy dzsínómajális megmondta sokittaköcsög

Főleg mikó unatkoznak...mer télen nemfogy a gumi csakapija...viszont az legalább kurvagyorsan
Na .. demáakko ittatavasz