Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Merre vagy? Van gyárim összekötővel együtt, kölcsön adom szívesen!
Szép bringa ez is grat hozzá.
2004-es 636-ra keresek üléspuput!van valakinek elado?
vettem egy 2004-es 636-ot és kellene nekem egy eladó hátsó ülés. meg kölcsönbe műszakira egy gyári dobot
Deszéééép!
Sziasztok,

van egy ajándékba kapott zsírúj Diadora X-Treme Air csizmám, arany-fekete,ezüst, 43-as, 35k az ára. Esetleg érdekel valakit?! Privátban keressetek.

Üdv,
R
Sziasztok!
Van egy eladó Ram-Air beömlőm 2005-06-os 636-ra 15000 ft.
20-596-8172
na de mihez is...?
Boztos be volt kenve szalonnazsírral, azért rágták meg
be köll kenni a gumit is, mert jobban tapad és azt rágják inkább, mint ahogy a kép is mutassa
BÚÉK kawások
Végre megvan a kis kawa Szükségem lenne egy gyári hátsó ülésre, esetleg van valakinek? esetleg első fékbetét?
Remek, örülök! :)
Nemsokára küldik, köszi a segítséget
BÚÉK Fiatalok!

Olyan kérdésem lenne, hogy Z750 hátsó csomagtartót rálehet szerkeszteni 2003-as Ninjára? Néha jól jönne ha tudnék pakolászni...
BUÉK baszjátok meg

Dejólennemoost ezt
B.Ú.É.K mindenkinek ,
Megvan,köszi
Biztos! Fehérváron Pálinkás Istvánt (Pálesz)keresd! :)
köszi a honlapot megtaláltam, csak nekem messze van, majd a héten felhívom őket, ha postáznak is alkatrészt
őket nem ismerem
Szia!
Írtam választ a kérdésedre a galériám alá. Ha még aktuális vess rá egy pillantást. Üdv!
A gazdája biztos örül... Nekem is volt szerencsém hozzá. 2 éve egy téli indítás után bűz jött a motorból miután bemelegedett, na mondom ezt beszoptam. Nekiálltam bontani, ugyanígy jöttek a lehámozott vezetékek(mondjuk átrágott nem volt), de a szilikoncsövek fogytak legjobban. Aztán miután mindent újraszigeteltem jött a fertőtlenítés, de még hónapokig lehetett érezni a szagát. Másnap csattant a fogó, egy egér volt :) Bár akkor nem volt olyan vicces...
Rágcsálók.
nem értem mért szopatod magad :D --- kawa ivanics.