Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, de nekem egy működésképtelen rommá töröttre lenne szükséges, azaz ennyit nem szánok rá
Akkor én is
De zsót nem reklámozod remélem
Prop-Tech és Brembo reklám:)
Pályán volt és nem nekem kellet
faca főleg a hátsó emelő
hallgatjuk a mindent
Utánfutó van közel a horvát határhoz mi-kell még kirándulunk
De még engem ,hogy érdekel mi a baja Jó ,hogy megírom úgy is asszony azt mondta mindent veletek beszélek meg , de azért nem mindent
Ne aggódj, ha nagy a baj akkor azért, mert Úgy se lesz egyhamar kész, ha meg nincs nagy baj akkor meg azért.

Reménykedj, hogy nem a vezérlés, mert az szopó, de ha kalapács hangja van akkor gyanús, hogy a szelepecske nem zár vissza mielött a dugócska odaér és seggbebassza, annak meg nemtetszik ezért hangoskodik annyira.

Ha kiderült mi a baja akkor írd meg engem érdekelne. Remélem nem lesz nagy gáz vele
Azt tudom,hogy kb 1 hét múlva áll neki szétszedni,mert a fia versenyzik és hát az az első természetesen én ráérek utána is idegosztályra kerülni.
Biztos nem, de vannak ilyen emberek sőt még ilyenebbek
NO COMMENT Ennyire azért nem vagyok hülye hál istennek legalább is sztem
Vezérléseől jut eszembe

Szakember kérdez: Gyakorikerdesek.hu
Nem ijesztgetlek, ha elment a vezérlés és járt a motor akkor az szopó, reméljük nem ez történt nálad.
Ne ijezgess igaz fel kell készülni a legrosszabbra de...
Nofene, te voltál a Mikulás?
Azért mert elment a vezérlés

Ha nem mondjuk elvaszódik a vezérlés akkor simán beleverhet a dugó a szelepbe és attól lehet kalapács hangja, de ez esetbe nem lennék a helyedbe.
A szerelő a vez láncra és patronra gyanakszik /30000km -nél lett cserélve és most 39675 van benne ha jól emlékszem ne nehogy már 10000 km alatt szét megy az a szar/ és lehet el ment a vezérlés DE akkor mi a faszért olyan büdös meg miért kopog úgy mintha 10 kg kalapáccsal baszkodnák a blokkot ?
hát nem
ellenben kb 58 kissrácot ültettem fel a motorra vót öröm é bódottá-még a rendőrbácsik is aranyosnak tűntek eme fényben....mivel most nem volt köztünk egyre növekvő távolság..képeket hamarosan tolom a galériába
Hat meg szerencse, hogy van ilyenkor a haver. Asszem megkérte volna a sört ha haza kell tolni
Tomi forgatom én ahogy kell hidd el még a tengelye körül is szinte jobbról balra, előröl hátra
Bontóbol megkapod azt olcsón. De a fasz se tudja mi baja lehet, nekem gyanús, hogy nem akkor gyujt, vagy adagol amikor kellene, azért gyenge mint a simson es azert budos mert szar az égés.

Nem hinném, hogy mechanikus baja lenne - dogó eltört stb. Mert azt akkor tudnád már most
ááá hívtam haverom aztán futóval elvittük egyből szerelőhöz,mert tólja a faszom az Zoli vagyok nem hülye