Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na hétfővel mi lesz? kinéztek?
Az ilyen tuti lenyeli
Sziasztok!
Ha esetleg valakit érdekel van pár alkatrészem 2007-es Zx-6r hez
Műszerfal, plexi, tükör,gen.dekni,bal kormánycsutka, bal matricaszett,akinek érdekes hívjon:20/596-8172
kicsilány....vacsiúj bőrruhában
jajajaja-ja..de ott nem vót...de a reményhal,megutoljára,várjá még 1 napocskát drágaszágom.
Nézelődtél
Vegyél bontóból.
Üdv Mindenki!

Az Ago Motorsnál nézegetem a lábtartókat, érdekelne vett e már ott valaki és ha igen mi a véleménye róla, 91e ér osztogatják, egy kaptafa az összes típusra. Nagyon drága nem igen akarok beleugrani hirtelen, de nézegettem a gyárik se sokkal olcsóbbak ettől. Motorozni meg csak kell. Kösz a válaszokat.
Sziasztok!

Tud vki 98-as Zx-6R hez tágulási tartályt...már felhívtam néhány bontót de nem volt, a kereskedésben meg 13e ami azért fájna...

Előre is köszi.
Még nekem sem igaz 400ccm + van
Szia!

Tudok segiteni Adatlap!
Valakinek SOS-be kuplung bowdene eladó? Vagy esetleg ötlete honnan tudok szerezni?
Kínai szar
nekem még sosenem
Ha örömöd leled benne kicserélheted, de a funkcionalitás szempontjából nincs jelentősége.
Szóval akkor hagyjam a gyárit értem én

A sarok vas készül remélem már hamar kész lesz várom már nagyon és egyből fel is töltöm a képeket ha megjön
Volt már több hidrókuplungos mocim, meg most is egyik ilyen másik olyan, ha nem tudnám melyiken milyen van nem mondanám meg hogy éppen melyiket húzom, illetve van egy olyan érzésem hogy többet szopnál vele minthogy örülnél neki, de lehet hogy nem. Inkább a nyinnyás sarokvasaddal rajulnál itten már, vagy még nincs kész?
Sziasztok! Valaki nem tudja, hogy hol lehet kapni gyári matricát erre a mocira?
Mi ez a negatív hozzáállás emberek ?
Hali! Valakinek volt már gondja váltóhibával? Sztetek mennyit kellene költeni erre alaphangon h jó legyen...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja-554979
8
kúl
Nekem tetszik ez az elképzelés! Csak nemtudom mennyire megvalósítható
vazzmeg....szereteccsomag ment..újfent
szerintem eztet hanyagold
ami egyszerű mint a afék az miért kell elbonyolítani?

Amúgy mi enneka hozadéka, cserélheted a folyadékot ebbe is, hogy kuplungolhass?