Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És olyan lett a szája mint neked volt, olyan geronazzos
muszaxi pentek? ha te is akarod!
van valakinek kolcson elso hatso emeloje? olyan kellene(elso ami vaznyakban emel) tehat kitudom venni a telokat!
?
ebay.co.uk?
Helló!
Nincs véletlenül valakinek papíros vagy papír nélküli zx6r- váza? első futóművel esetleg kerékkel is? '97-es évjáratú vagy azzal megegyező.
Üdv
96-os ZX6R-emnek valószínűleg valamilyen üzemanyag ellátási problémája van. Ebben kérnék segítséget, ötletet. A tank le lett szedve. Látszik az AC pumpa, és előtte egy nagyobb, utána egy kisebb szűrő. A benzincsap kimenő ágát lehúzva RES üzemmódban kifolyik a benzin a tankból, de a helyére visszadugva már nem folyik le az AC pumpa előtti nagy szűrőbe. A szűrő oldala átlátszó, így látni lehetne. Egy idő után kijáratódik a rendszerben lévő maradék benzin, és leáll a motor. Viszont a szűrőt kézzel, feltöltve, egy orvosi fecskendővel, látszólag jól működik, a szűrőből továbbmegy a benzin az AC pumpa felé. Ez, az átlátszó benzinszűrő burkolatán keresztül látszik, hogy fogy onnan a benzin. A sok próbálkozásnál 1x sikerült azt elérni, hogy a tankból is vitte a benzint, de nem tudom, hogy akkor mi volt más, ekkor az üzemanyag szűrő nem ürült le, jól látszott a kis benzin fogyások után egyből csorgott a tankból az utánpótlás, felfelé buborékok helycserélésével. A tankból 3 cső jön ki, 2 db a benzincsapra, 1 pedig a szabadban végződik, lefelé vezetve. A szabadban végződőt megfújva ellenállás nélkül megy a levegő a tankba. A Res és az On állásokat megfújva a tankban marad a levegő, a fújást abbahagyva visszajön a befújt levegő. Az egész közben sípoló hang hallatszik a tanksapka felől. Sípoló hangot eddig is hallottam, már az első percben ahogy kitolom a motort a hideg garázsból a napra, fekete a tankja. Nem vagyok jártas a motorszerelésben, neten keresgélve egy pár órát nem találtam megoldást, ezért ha valaki segítene, próbálkozási ötlettel, vagy hogy miként működik a tank, benzinszűrő, ac pumpa, leginkább ennél a típus/évjáratnál, az most sokat segítene. Köszi, G.
Aóóóóóóóóóó......
én voltam az aki kiütötte! Problem?
Akkor rosszabb a helyzet mint gondoltam .

Mondjuk az a nagy izomgyuri odabaszhatott volna, de gondolom az izmát optikai tunningnak használja verekedni nem tud. Persze minden balhé a nők miatt van, ez is
a központja fiam ..a központja
Ja basszameg, ma az M6-os autópályán elhagytam a váltókart felfogató 6-os csavart, aki megtalálja az küldje már el postán, mert mostaz van bent amit a benzinkuton guberáltam plusz alátétnek 4 sörösdoboz nyitófül.

Fura volt amikornem találtam lábbal a váltót, szerencsére nem lett nagy baj. De ez az áttétel gecijó, csak nem autópályán
Aztapicsa ezmiez, Magyarország része?
én becsületesen szoktam itt inni ugyhogy még nem basztak szájba az arabok és az autójuk is mindíg jó
A strihelőmájeregerünket ide kéne elküldeni.
kell a baj?gyertek vácra
http://tv2.hu/tenyek/video/oss...
van két darab Metzeler Racetech K2 slickem 180-as eladó.2011 es nagyon jó állapotúak.medium keverék.12e.-/db
valaki linkelt nekem kb egy hónapja egy motorbontós oldalt ahol volt 636 oldalidom...mellik cég lehetett ez?
Hát fasza lenne jah... És elég jó áron van. DE sajnos keret sincs rá, szal...
Neked is kellene?
Akkor kell.
igen, bubis.
Engem érdekelne ha bubis
Hi! ZX-esek
Raktársöprésből maradt 2db MRA sötétített Racing plexi ! A cuccok vadonat újak, bontatlanok ! Amire jók :

ZX636 2005-
ZX6R 2005-
ZX10R 2006-

12000Ft az áruk !

Ha valakit érdekel dobjon egy mailt

jedis@freemail.hu

By Jedi