Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ennek örülök, hogy felbaszhattam a vércukrod

Kawa napról még nincs hivatalos info, de tuti csak a slájm party tartják ha tartják egyáltalán. Már tavaj se volt esti motorozás

Szar ez a világ én mondom
hát..ja..szíjjelcsapom a ribanckurvát

Közúti 1 = 2:15 alatti körido felett. Közúti 2 = 2:15 körido alatt.
*A kezdok részére a Hungaroring Sport Zrt. lehetoséget biztosít pályabejárásra instruktor felügyelete alatt.

ha tökhülyére iszom magam-mondjuk ahhoz nem kell sok,,tehát:ha részegre iszom magam-no ahhoz azért már kell kicsi pénz-akkor is el tudom dönteni hogy a nő alattam vagy felettem van....2:15 alatti köridő felett és ezek adnak 17k-ért boxot?mé nem jó a napon?akkor legalább nem kell gumimelengető...2:15 alattfelett
oké
Na most jól felbasztam magam megint, tavaszi box akcijó 17-ért hogy nyomorodjanak meg, nekik kellene örülni hogy felhúzhatják a boxajtót a nagyérdeműnek, na meg ezek az árak, egyszer már felbasztam magam ezen, na nem nagyon, csak eladtam a komplett motort mindenestül.

Ne linkejjé ilyeneket mert agyvérzést kapok. Azt hittem hogy valamiakármibármi kawanap vagy egyéb. Erre....
Tudom, de most a héten nem jön össze. Kurva sok melom van most. Jövő hétre tisztul akkor majd egyeztetünk
nem én vagyok a gazdája, szal nem tőlem kell engedélyt kérned.
Amúgy várjuk a látogatásod még mindig...
Gyere te is, elhozhatodnád a kutyát
hmmmm
Megyek de csak délután valamikor.

Nem ingyenes, ott vannak az árak.
Te mész erre Répa?
Jah és a legfontosabb: INGYENES?
Milyen nyilt napra, hova, meg lehet e ringelni?
21.-én megy valaki közületek nyiltnapra?
05/06-os ZX6R-bol nincsen valakinek elado elso teleszkop parja?

Hasznalhato allapotu (nem torott/csuszott/gorbe, stb.) erdekelne emberi aron.
kibazott auchan jatek
elverem a lovet h legyen kupon erre elfogy a tv... ezt hetfo ota nem birom feldolgozni
erre irjak h van aki 20lcd tv "nyertese" mert osszekukazta a cetliket
nekem meg nemjut egy sem..
rendbe! talán pénteken megyek Barcikára és a hétvégén debrecenbe vasárnap ugy alakul talán.
aha-aha-aha felhivom srácot és ha nem postáz akkor élnék a lehetőséggel.jelzek majdan hogy milyafasz
lehet én voltam: www.grandemoto.com két monsteres 636 oldalidom van 10.000 ért. de azt hiszem nem postáznak mert anno vettem náluk egy havernak egy cross moci rezonátort. ha erre gondoltál irj a héten lehet járok barcikán, és haverral el tudom küldeni ha ez kel.
Szeva Strici küldtem emilt
megyek én korábban is! a kis biovekkeremmel már órája ébren vagyunk
hajnal..az 5kor van.9re itt álljá fehéringben köntösben,mert délután már inni szeretnék! ja
hajnali 9?

csörögök holdnap
a legrövidebb napokat tudod választani hogy basszalak nyakon bikacsökkel.....ha aszondod biztos csinálok egy helyet,,,de ha nem jössz baszod....eeemegyekérted