Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 33. rajtkockából indultam és 15.ként végeztünk az 1000 openban.mókás egy pálya.Viszonyításképp:a Hungaroringen 2.00-ás időnél az átlagsebesség:130km/h...itt 170km/h ...vidi hamarosan.
Köszönet az Rkettő motorszervíznek
Rendben
ahülye
az üvegajtó kimaradt
Azt látom!
Ha ember fején megy így szét a kezed akkor már előzetesben lennél. Köpors fal vagy érdes beton, esetleg lábadnál fogva húztak motorral és pattogott a kezed az aszfalton.
mellesleg nem balhé volt. Egyszerűen balfasz voltam
Kabbbbe
Egyszer tanulnál meg rendesen verekedni és akkor nem a falat, oszlopot, buszmegállót, kukát találnád el. Illetve egy ütés egy ember (úgy illene).
ok.
dobj már egy mailt
Na az gáz ezért még egyszer pofán kéne csapni gyíkcsávót

Semmi extra zajlik az élet és gyűjtögetek,mert Augusztusba beterveztem egy 1500km-es túrát Horvátba Omis-ig ott 3 éjszaka ,tökmosás sörözés 1000-el és vissza , .

Figyú nem basztatásként de tényleg lámpa nuku mi ?
Faszom akarta hogy ez legyen
Mellesleg így kitolódott az egész motoros szezonom kb augusztusra amire normálisan tudom majd használni a jobb kezem...
Veled mizujs?
Az igen eccsém már megin beléd kötöttek de tudod mit nem értek ? ............ miért szörpöt iszol az a gyerekeknek való teeeee ,
kemény vót valakinek a feje plusz a köcsögje egy patkány vót
A 2. kép nagyon tuti bazdmeg
Ok

A héten kiugrok majd megnézni a testvérgépet
Sziasztok fanok

Lenne egy olyan kérdésem felétek,hátha valaki képben van az adott alkatrésszel kapcsolatban és tudja a megoldást,még pedig a minap egy jó kis túra közben (melyet félbe is kellett szakítanom miatta) arra lettem figyelmes,hogy a víz/olajpumpa mivel ennél a modellnél egyben van a kettő (98-99 ZX-6R ,de lehet a 00-02 is ilyen még) tehát a víz/olajpumpa alján található egy kb. 6mm furat és abból a furatból picit el kezdett szivárogni a motorolaj! Véletlenül nem tudja valaki mi lehet a probléma? Kiment valami tömítésem vagy szimeringem a pumpából?
Na szal akkor várunk majd látogatóba. Vagy Harasztin vagy Erzsébeten vagy valahol.
2.22.6-nál tartunk.igen meleg van.
Aversenyen pirics oda nekik olyan magyarost. 2.24 király idő elsö nap.
Igen. Rokongyerek megoldja olcsón.
wasser
fényezőt találtál már?
fasza
A héten szabin vagyok és vasárnap megyek fel méghozzá motorral