Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom megszeretted.
Ellenkezőleg, szerencsém van ha jön

Csődbe nem megyek tőle az biztos.
ja hogy akkor 05 11
2012 05 22
Mi a dátum?
2en megyünk. De ha nincs szerencséd Szindy is jön és ő is szereti
báák Zsír kép.. na ha jön a kánikula a csajom is mehet egy kört így a városba
bákk ez szíp kép.. P.Ringen lövetted?
Ok, a vendégeim vagytok. Vagy te magad burkolsz be kettőt?
Én 2 gyrosért elkísérlek... Ott lehet kapni a sarkon egy kis bódénál.
Sziasztok,
'98-99-es zx6r-hez keresnék pályaidomot. Aki tud segítsen pls
Okay!

Legalább a viszki megint megmarad
ott a szám az oldalukon.-.ott beszéld le az időket ők osztják be én nem sanszos hogy ott leszek...
Okay. Jovo heten benezek valamikor, mert holnap megyek már haza pécsre. Küldj egy telszamot nekem e-mailbe amin basztathatlak, ha nemtalálok oda. ide küld: roland.batai kukac gmail.com
gyere r2-be...szimmeringet sem kell hoznod....olaj is van..
jaja. És akkor is az utak teszik tönkre és punktum.
Igen, kapják be. De nem csak az utak basszák szét hanem ez az áttétel. Tetszik ahogy emeli az elejét viszont szépen meg nem tudom lerakni
Jah és az R2-ben megcsinálták 10e-ért.
Mekkora már Bazd ugyanígy jártam! UGYANÍGY! Kitolom tavasszal, látom egy picit olajos az egyik teló, de tényleg minimálisan. Elmentünk motorozni Nikivel és a Parlament környékén megálltunk. Kb 1 perc alatt állt a tócsa a teló alatt... 30 km ezeken a fasza utakon és hazabasszódott. De ugye én vágjak ahhoz jóképet hogy évente lehúznak 30e Ftra teljesítményadó címén. A benzin adótartalmát pedig meg sem említem. Ezt mind az utak karbantartására fordítják...
Kb.
vagy lekezeltek
Jólvan na nem úgy
Félreérthető voltam
"kezeltem ddt-vel és Bocy-val, tisztára megérte"
Ma jól megszopattak az égiek. Már tegnap észrevettem, hogy gyűrüzik az olaj az egyikvillaszáron, de gondoltam nem vészes. Reggelre egy pár csepp volt a földön, mondom ezzel még elmegyen én simán. De nem így lett. Amire kiértem a ringre szépen csordogált lefele az olaj a villaszárról, így a mai mókát elhalasztottam

Viszont ittam egy jódrága ásványvizet, meg kezeltem ddt-vel és Bocy-val, tisztára megérte.

joepapa szimeringcseréhez mennyire lenne kedved, ha megfizetem busásan?