Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értelek bátya,de akkor is maradj a kawánál
Gondolod annyira lerottyolódott a gép.
Kihez vitted a vasat?Ide Fehérvárra?
vágom én hogy minden fiszfaszt megveszel hozzá... Érthetetlen. Bízzunk benne hogy nincs olyan nagy baj.
Meg bontóból amúgy is lehet olcsón szerezni alkatrészt hozzá.
És sztem ne add el. Gondolj csak bele, most ráköltesz x összeget és fasza. Eladod, aki megveszi jól jár. Te veszel egy másikat amivel szintén lehet hogy befürdesz.
Nem tudom hallod de most rohadtul csalódottnak érzem magam ,mert mindent amit csak kell ráköltök még lehet,hogy túlzásba is viszem és így beszopat a geci faszom bele ,
Hát én meg pláne nem tudom .
Amit nálam kap a blokk az lófasz ahhoz képest amit pályán kapna sztem úgy hogy értetlenül állok az eset előtt.
Csak ne a szuszkát válaszd majd
Csak nem. Pedig ezek fasza gépek, nem tudom mitöl szarik be magatalo
Őszinte leszek nagyon gondolkodom azon,hogy év végén megválok tőle.

A következő az vagy SV1000 vagy Kawa Z1000 lesz. A tizedes úr nagyon de nagyon tetszik de meghalni meg nem akarok még
Az lehet,mert erre tippelt a szerelő is abban bízom azért nem kell fél motor árát kifizetnem a javításra.
Hát Go... Valahogy nincs szerencséd vele...
mivan?
Na az igen, jól beszoptad. Nem lehet, hogy valami úton módon a vezérlés baszódott el és nem jó a motor körfolyamat?

az engen is érdekelne
Na srácok hála a kibaszott szájba baszott jó istennek megdöglött a motorom az út szélén nehogy baj legyen épp,hogy be tudtam menni kútra rolleres filing volt,hogy rohadna meg ott ahol van , ,
haverom felhívtam aztán utánfutóval elvittük a szerelőhöz jót nem mondott hál istennek ,

jelenség = erő mint egy simson vagy komár
= fura égett szag vagy hasonló de kibaszott büdös

Olaj van benne, nem hengerfejes ,mert szép tiszta a víz és a olaj külön külön, blokkból semmilyen folyadék távozásra utaló jel nincs olyan tiszta ,hogy enni lehetne róla.

Nem értem mi a kurva anyja baja van már tele van a faszom vele megmondom őszintén kezdem megbánni,hogy megvettem esküszöm.
Na az fasza
szívesen mentem volna de Orbánnal való találkozás miatt lemondom....a köcsög a postára kérte a találkánkat..mekkora buzi...hétfő is meg posta is....
Ha fel lehet menni motorral a ringre, Joe mindig kint van. Meg sem kell kérdezni.
Sose fogod tudni kitippelni.
Szerelő.
Mintha Joe mondta volna, hogy kint lesz. Összefuthatnánk, de én csak valamikor délután nézek ki.
Hali!
20 ezer ft az ára kicsi sérüléssel de hibátlanul működik.Ha érdekel csörögj rám délelőtt.Üdv.
mi is kint leszünk hétfőn....valakik még?
Nem hiszem, más programunk lesz. De téged még mindig várunk látogatóba.
Hello. Órát mennyiért adod?
Valakinek használt dob 07-re?
Én csak tippeltem
valószínüleg jól látod:)