Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Az a magasságos attyaaaúúúristen, akkóóóó majd tán be se kell húzni többet vagy mi?
Vélemény erről elgondolkodtató,hogy lecseréljem a bovdent ilyenre
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Sziasztok! Esetleg valakinek 2003-2004hez kuplung bowdene?
Nem indiszkrét... 3. tulaj...

Megelőzök néhány kérdést vagy kósza gondolatot:
A km valós... Törve nem volt... Eddig minden jel erre utal...
Hányadik tulaj vagy ha nem vagyok indiszkrét ?
Az kevés egyszer egy bölcs öregember azt mondta nekem fiam 100kg-tól kezdődik az ember , .

Nehogy megharagudj ám csak viccelek
Nem para... nagyon egyben van a masina... ez az 1 bibije van...
Nekem már azért több de nekem nincs ilyen gondom... na de meg se akarom jobban nézni már
Hát nem vagyok valami vastag a magam 68 kilójával
Ha gyárit akarsz akkor jól ki kell nyitnod a brifkót darabja 100 ezer körül ficereg sztem valami Lucas vagy hasonlót nézz nekem anno 01-es kawára 98 ezer/db mondtak a szalonba persze full gyárit de te tudod ,hogy milyen vastag vagy
22-23ezer..
mennyi a km benne amúgy?
Lehet csak nincs értelme. Újraszegecselteted és párezer km múlva ugyan úgy lötyögni fog.
Hát elég érdekesek... A féktárcsa ugye 2 részből van (belsőkör, külső kör) amit ezek a gyűrűk tartanak 1ben... A külső kör igen mozog... még ha jobbra-balra mozog nem is gond azt mondják de ha fel és le az már kellemetlen... Ha lassabban megyek hallom ahogy zörög...

Azt mondta nekem 1 szerelő hogy javítani nem lehet...
Más meg azt hogy lehet...
na én ezt nem tudom még.. szerencsére nem tartók ott.. Biztosan cserés, vagy ezeket is elhagytad?
Viszont annyit kérdeznék hogy első 2 féktárcsát hol kapok jó árban?
ritkán fórumozok.. Sorry
Huhha.. igen jòl jött volna... 4ezerbe vettem rá 1et... De azért köszi :)
nekem van szerintem valahol.. Dobj egy mailt és neked adom :)
Nem hanem ennek a szériának valami ilyesféle típushibája van legalább is Pityu barátom aki a Kawa Ivanicsba melózik és volt szíves eljönni megnézni és megoldani eme problémám Ő mondta. Megszűnt minden nem oda illő hang hál istennek
DE ennek ellenére elviszem szervizbe átnézetem nehogy baj legyen.
beragadt az olajtól ?
Meg lett a baja a motornak vez. lánc feszítő ami egy picit megragadt, és manuálisan lett orvosolva és tökéletesen működik ismételten

szted miért tőletek kérdem hmm ? lehet ,mert nem érem el,értem el sokáig.
Kérdezd sricit ő tudja