Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mint a nyulak
soha nem fogom megérteni:vesznek az emberek egy kawasakit ,ami köztudottan nem varrógép és nem szutyuki,tehát teljesen más motorkarakterisztikával rendelkezik.A kis hatos idegbeteg fordulatkirály 10.000 alatt nem is érdemes használni ...a tizes pedig büntetős és olyat tol egy áttételmódosítás után ,hogy soha nem birod kimotorozni mert tőből akarja kitépni a karodat.Namármost...amikor átülök egy sutyura akkor mindent érzek csak ezt nem.jo motor meg lineáris megafaszom igaz a fék az a büdös életbe nem lesz jo semmivel...aztán ott a varrógép:könnyen lehet vele gyorsan menni meg kezesbárány fordul mint a kurvaannya csak épp a faszom lankad le tőle....szóval vesz valaki egy K-t,hogy aztán csináljon belőle ilyen könnyen motorozható lineáris fost ami kevesebb élményt ad mint 15 éves koromban a kiscsaj csöcse.nem az a jó amikor egyszercsak megérkezik a brutál nyomaték és pontosan azt sem tudod hogy merre is tekerd a kormányt hogy rajta maradj?olyan ez mint egy tüzes picsából aki ugy megbasz hogy a gerincvelődet is kiszívja és fáj a makkod töve a tekerős szopástól-csinálsz tudatmódosítással egy ágyon szendén fekvő néha nyögdécselő érzéketlen fatuskót.... ez mé jó?én spec inkább veszek egy kibaszott csipketangát meg harisnyakötőt ,hadd jöjjön elő mégjobban az énje.
ti meg motorozgassatok csak szobában tv-t nézve/padozás/
Vazznak teljesen igaza van. Semmi haszna állítás nélkül. Nem létfontosságú amúgy a motorba de ha belerakod be kell padoztatni. Add el a faszba.
Ha benne van a pc és nem állíttatod be padon, szerintem többet árt mint használ, mert valószínű a japók nem kúrták el a gyárba hogy mikor mennyi mennyen oda ahova kell és miből.
Az én véleménye ami csak egy a sok közül, hogy vagy csináltasd meg normálisan ha a te lelkedet ez simogatja (gyorsabb nem lesz a motorod tőle), vagy használd gyárin és ne buzeráld ami ki van találva, hanem add el a pc-t amennyiért elviszik és menny le belőle a balatonra egy hétvégét a csajoddal, és dugjatok mint a nyulak.
Szerintem us az áttétel az ami dob rajta. A PC-ért pénzt nem adtam az ott pihent már régóta nálam egy csereügylet miatt, de ha szerinted nem érdemes padozni ezen felül akkor nem baszok ki rá pénz (azt hiszem 50-es körül csinálnak egyedi térképet).
mondjuk csivaszra....attól lehetigazzán gyorsúni
Nem akarlak elszomorítani de nagy valószínűséggel az áttételmódosítás "erejét" érzed és nem a pécéjét. Kár volt érte pénzt adni és még nagyobb kár ha még padozod is. Az a ~80 papír amibe belekerül(het) a semmi, bármire is költhetted volna.
semmilyen akadályát nem látom..ha lenne..akkor majd leszarjuk
az ilyenek általában csak maszatolni tudnak....meg nyávogni...
Nem jön be túl ribancos, ezt csak megdugni lehetne
Na stornó, ma megoldottam, a karnál a munkahenger volt levegős kicsit, de most fasza.

Plusz ezenkívül ma felbasztam rá egy -1/+2-t meg egy powercommandert, így már tetszik Az ereje is . A PC még a netes mapal van ami az akra kipufhoz és a bmc szűrőhöz van, de majd ha lesz pénz akkor majd betolom az agohoz, hogy finomitsanak még rajta bár így is nagyon jól muzsikál az első teszteken.

Azért a viszkit megihatjuk a héten
A hondáknak nem kell tuning/ bocsi/
Sziasztok. Nincs valakinek eladó kormánystabilizátora zx6r 2007-2008-hoz?
Bárki 1 ezredes a 3+ és még ilyen is vóóót http://youtu.be/kVEweaFP6vg
Hibátlan a tipp
Az van izéééé mindig elkel nézni indulás előtt vagy neeeeem
Szép jó estét az Uraknak!
Akkor viszkizünk egyet, max tolom majd hazáig
thx
"....hej BigJoe!..a izé...áttételt áccseréted?..."
akkó soha
Hóhér is 2, kupakig rakott apentásüveggel-nem Perec,mert ő már lefogyott-jelent meg ...jááj,de finom van benne...igen még van.
Hello Joebácsi, fasza voltál

Jövő héten pesten leszek motorral, ha neked egyszer megfelelne akkor kiugranék hozzád, szeretném ha rálesnél a fékre, szerintem levegős, de már légtelenítettem kétszer is. Melyik nap nem baszom fel az agyad azzal ha betoppanok?

Hozok sört
Itt bárki indulhat amúgy ? kell valami lóvét bedobni,hogy mehess egy ilyen rendezvényen ?
ne bántsd! csak arra figyelt ,hogy hátulról nem-e támad valami Honda forma,mert jobbról már kóstolgatták