Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

GRATULA JOE.
Itt nem előz senki TOMI! .
gyorsulási versenyen a rajtnál mért kell hátra nézni. .
Na azért , , ,
hogyaviharbane....fosatós a pálya igy elsőre....
Azért kellet a pálesz látom :)
vidi fenn
Az fasza ezt benéztem valami 40 akármennyire emlékeztem én és pont a 43 ugrott be de akkor 46
Pluszt úgy ad hogy egyszer kell megvenni és utána mosni párezrenként, nem pedig évente venni egy légszűrőt, ha ez számít. A géped nem lesz tőle erősebb.
Meg még annyi kérdésem lenne, hogy érdemes e sportlégszűrőt venni hozzá vagy akkora pluszt nem ad a szűrő, amibe kerülne?
Hát én a belső átmérőjét megmértem tolómérővel és az 46 volt
Üdv a klubban

a teló szimering asszem 43-as de ha nem akkor majd az okosok megmondják
És milyen igaz ,
Grat. , ,
Azért köszike szépen :)
azt passzolom... Talán nálam okosabbak tudják
Az első telószimering méreteit nem tudod véletlen? :
Gyertya: NGK CR9E
Olajszűrő: HF303
Levegőszűrő: HFA2602
Olaj: valami faszább 10W40es olaj
Ha engem kérdezel Motul 5100 10W40 4 lityó. És mielőtt Joe azt mondaná hogy varrógépbe való, az előtt mondom hogy sztem fasza és semmi baj nincs vele.
Sziasztok,
Nekem nemrég sikerült beszereznem egy 2001 - es Kawasaki ZX6R - t :) Ha valaki tudna nekem segíteni, hogy milyen gyertya, szűrő, olaj szükséges bele megköszönném neki és h az első telószimering méretei mekkorák?!
Én alányokat szeretem ha érted mire gondolok
Egyre szimpatikusabbak a hozzászólásaid.
Kedves Ismerőseim!
Ezután ne várjatok sms-t tőlem, sőt hívni sem foglak Titeket. Sárga csekken nem fizetek, de banki átutalást sem kezdeményezek. Jöjjön ki a díjbeszedő, úgy mint régen.
Ezután füstjelekkel adok életjelet magamról, és lovon fogok járni,azt nem kell tankolni.
Nem kell nekünk megkérdezni egymástól, hogy vagy, eddig sem volt rá időnk, mert rohan mindenki a pénz után. Nem kell a magyarnak internet, telefon, kommunikáció, nem kell nekünk utazni sehová. Dolgozz paraszt és fizesd az adót..Nem baj, ha lóg a beled, vagy fél lábad amputálni kellett, akkor is munkaképes vagy. A parlamenti dolgozók meg milyen jókat szunyálnak egy-egy szavazás közben, azt sem tudják mire szavaztak.....
gratula
Az a kis piros matrica húzott ja és gratula