Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

használom én hidd el szakszerűen még akkor is ha nem h.ringen keringek vele . Elég sűrűen villog a váltás visszajelzőm és a gumi szélét sem hagyom nyom nélkül hidd el
Ja és nem szabad ilyeneket csinálni közúton /IGAZ Crazy Joe , / úgy hogy én is ezt csak Yutubon láttam nem is én voltam

Így éjszakás műszakban volt időm töprengeni rajta és sztem az a kibaszott vezérmű lánc v. feszítő , de mondom sztem
Akkor az lehet a baja nem használod eleget, Vagy csak a hideg levegőn megfázott azért van olyan hangja
Igen Motul 10W50
kb 300 km van az olajban de lehet még sokat is mondok.

, , .
Olaj van benne?
Azt nem mondom, hogy erre iszunk, mert tegnap este óta nem szeretem a piát
Köszii
Köszi
Ja másik kérdés tudja valaki Strici tel számát ? fontos lenne
Értem én de ez biztos,hogy nem az általános zakatolós kicsit hangosabb mint a többi motoré KAWA hang az tuti. Mondom olyan mintha valami hozzáérne a blokk oldalához és erős súrlódó vagy kopogó hangja van ami eltér a megszokottól nagyon.
Vagy ne használd 4000 felett vagy szokjál hozzá a hanghoz és akkor nem feltűnő. Én mindig az utóbbit alkalmaztam.
Egyébként a leírás alapján a jóisten se fogja megmondani hogy mi baja lehet, a kuplungtól a vízpumpáig akármi. De ne parázz mert egy egyes-nyél-től nem szokott elromlani egy kawasaki.
HELP HELP

probléma a következő :
- blokkból hallok valami furát méghozzá valami olyasmit mintha valami forgó alkatrész hozzá érne a blokk oldalához de ez csak olyan 4000-től felfelé hallom akkor is erősödik. Alapjáraton semmi nem hallatszik
Vezérmű lánc + feszítő kb 30.000 -nél lett cserélve most 39675 van benne sztem az nem lehet.
Ha a szelep nél a hézagoló korong kikopik akkor sztem az sem ilyen hangot ad.

Mielőtt ez a hiba előjött volna előtte igen idegbeteg állapotban voltam bizonyos dolgok miatt és az utcánkban 1-es sebességben tekertem ki ami igen csak gödrös elmentem kútra de nem tankoltam és onnan elindulva kb 100-200m-ert haladva elkezdte ezt a hangot adni és néha be is rángatott.

Sztetek mi a fasz baja lehet ennek a gecinek , , ,
Isten éltessen
Boldogat Tomi
Boldog szülinapot tomi holnapra jó motorozást ha időben végzek akkor elmegyek a ringre.
köszi
Látom ma már iszol :) értem is tőcccs
síkhülye.. krézifék cukor+hideg tej..ha lábifék is akkóviszki
. .
holnap megyek kicsit korabban! a krezifek miatt(deezttudodugyishogyszar)
szegafredot viszek! cukoj + tej?
kivettem egy szabadnapot ha veletlen berugnank. ....v valakit ossze..mondjuk az 72ora
most számolom, öccázé mész egy kört ha gyors vagy, ínnye....
Nem kötelező. De illene kinyitniuk felebaráti szeretetből, mert az ótvar beázó, lepukkant boxoknak nem hiszem hogy sok bajuk lenne illetve bele kellene férjen abba a pályán eltöltött(vagy nem) percenként 250 forintba amit kicsengetsz.
A box bérlés kötelező?
Kösziii
heppiségest itt is kicsáó