Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy legyen!

Cső
Na lépek ,mert reggel meló cső.
Hát én is de remélem az én malmomra hajtja a sors a vizet .

Már nagyon hiányzik a motorozás
Viccet félretéve, kíváncsi leszek hogy alakul a project.
Üvegtigris:
- Jó ez bármire! Mittudomén nehezék vagy alátét!
- Mi alátét ba*zzeg?!?

Remélem a héten vagy legkésőbb a jövőhéten meg lesz a másik blokk ,mert ha nem akkor .... , ,
Legalább felraktad már hirdetésbe? Áruljad elfele, meg kifele, az ilyen falábúDzsók vinni fogják mint a cukrot. Aztán már csak egy kicsit kell hozzárakni és telefonálhatsz is Kobe városába az új blokkért.
Vagy !... valahol láttam kis asztalt csináltak blokkból jó mondjuk asszem egy V8-asé volt ... tetejére kb:5mm üveglap és már is kész az asztalka
...
vagy levélnehezék vagy alátét
Nem rég beszéltem a szerelőmmel én kurvára félreértettem amit mondott újból elmondta mi van a blokkal és most nagyon de nagyon kihangsúlyozta,hogy ennyi volt neki Főtengely javíthatatlan. ' hónapig hiú reményeket dédelgettem és most ráébresztett mindenre. Sajna csak is egy másik blokk szolgálhat tovább a motorban a régi sajna donor lesz
Küldtem mailt
köszönöm a választ, zzr 400ba NGK CR9E-t már használtam
fasza
Na ki a kemény?
nem
Ok megoldom DE CSAK NEKED légy büszke rá ............ ,


Na akkor mikor is hozod ? , ..........
Elég ha valami vágóval meg kalapáccsal beleütöd és kész
Na látod mikor hozod a gépet ... gravírozás sarokcsiszolóval vagy valami finomabb szerszámmal kéred ?
Na jó ha bele graviroztatod a neved akkor még ráis fizetek egy kicsit
Most Őszintén mond meg há nem érné meg baszki ..... mond meg ne tartsd magadba ................. , ,
Jövőhétem most már tényleg ráfekszek a témára.
Beszéltem kawazsoltival is és még egy jó pár emberke mondta ill. írták,hogy ne vegyek másik blokkot hanem csináltassam meg az enyémet mert az legalább tudom milyen JÓ viszont amit vennék azt nem ismerem. Ezért nem veszek másikat hanem megcsináltatom az enyémet most már eldöntöttem és végleges.
Ha kész lesz szólok lejöhetsz simán én benne vagyok aztán elgurulunk valamerre majd .
Tökre megérné. Mikor lessz má végre donor szíve gépnek? Lemennék székesfehérvárra megnézni