Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemá.
Az is igaz,hogy nem sok vizet zavartak...
Viszont a legszebbek voltak!
Mit szoltok, lehet kiszáll a Kawa a GP-ből! http://hiroshir.hu/sw.!news/id.427
csőcső.....kb 2 x akkora az élettartam, DE nagyban függ a használattól! ár az kb ott mozog, ahogy azt szdbmw is irta.. bár nekem ócsóbban jön 115 Ft-al/ db-ként
Én meg úgy tudom kétszer tovább tart.
A mostani gyertyáimban kb4-5000km-van, de következőnek tutira iridiumosat veszek.
Az biztos hogy jobb, bár én azt hallottam róla, hogy az élettartama rövidebb. Hamarabb kell cserélni mint a simát.
Ha tényleg ennyire zsír az iridiumos gyertya és is erre fogom lecserélni !
Tipusjelölése:NGK CR9EIX 4105Huf/db
NGK CR9E
Tud valaki mondani egy azonosító számot ehhez az NGK gyertyához mert lehet, hogy a következő sor gyertyának ilyeneket veszek ha már ennyire dícséritek

Ja és B.U.É.K. mindenkinek, holnap úgyse leszek magamnál, hogy napján köszöntselek titeket
Tud valaki mondani egy azonosító számot ehhez az NGK gyertyához mert lehet, hogy a következő sor gyertyának ilyeneket veszek ha már ennyire dícséritek

Ja és B.U.É.K. mindenkinek, holnap úgyse leszek magamnál, hogy napján köszöntselek titeket
NINCSMIT GO!
gyertya.. NGK iridiumos árban egy ropival több, mint a sima kb, de megéri.... már alább ezt vhol kifejtettem akitől nekem jön a gyertya, 20/9431176 ---Takáts Gergõ ő tud segiteni gyertya terén! MEGBÍZHATÓ, KORREKT! ja és ért hozzá ami nem utolsó dolog ! üv z.
Köszönöm szépen a választ .
Elvileg 12000km egy készlet gyertya, de a használótól függ.
NGK listát meg kell nézni.
Én legközelebb iridiumosat veszek.
Köcce kicsikawa. A riasztó már meg van csak nem tudom eldönteni,hogy meg éri-e be köttetni v. nem mert én is ilyesféle dolgokat hallottam.

FONTOS:
Ja és lenne 1 kérdésem még ami mindenkinek szól aki tud segitteni .Van havernak egy 05-06-os 636 az a kérdés,hogy leírás alapján mikor és hány km után kell cserélni gyertyát és milyen a megfelelő és a legjobb hozzá.
Köszi a válaszokat.

Üdv:Go
Cső GO! Szal riasztó, hmmm.... én 2 helyen kérdeztem utána mert nekem is kellett volna, akikkel én beszéltem mondták, hogy bele lehet tenni, csak annyi a bibi hogy 2-3 naponként be kell inditani, mivel oly kicsi az akksi, hogy leszivja, hacsak nem teszel bele egy riasztó áramtalanítót. (na de akkor mi értelme a riasztónak ?!?! ha áramtalnítod.... ) akikkel én beszéltem a berettyó security kft, és a dr gáz szolgáltató bt. így fel is adtam egyenlőre a dolgot.... link Pl....
Jobbat és többet nem tudok mondani.......
üdv z...
Heló. Most egyenlőre nincs rá szükségem, majd ha kell jelzem. Ha még meglesz akkor is.
Hi! Egyik spanomnak ugyanilyen 6R-je van, van bele egy fölös vadiúj légszűrője, Hiflofiltro, ha esetleg cserélnél, szólj.
Ejha akkor jó rosz nektek Nekem éppen van zárt hely, de nem fűtött. Elég jó a védelme mondjuk, mert ha kinn sokáig minusz 10 fok van, benn akkor is 0 fok van.
Fagyállót a vízba és kész!

Egyébként nekem még fedett helyem sincsen.
Ezért áll a szomszéd fűtött garázsában.
a fűtött garázs azért kell, hogy a legjobbat kapja És csak félig zárt helyre tudnám tenni... magyarul van tető meg 2 oldal... a másik kettőn meg befújja a szél a havat
Miért kell annak fűtött garázs? Vagy nálad egyáltalán nincs lehetőség zárt térben tárolni?
Azért tök jó nektek hogy indítgathatjátok, nézegethetitek a motorotokat... Irigyellek titeket
Én átvittem egy haveromhoz és ott lakik tavaszig mert ott fűtött garázsban tudtam elhelyezni... Szal nekem csak a képek maradtak tavaszig. Meg amikor meglátogatom. Lehet gyakrabban kellene...
Na látod ez igaz. Valamit megpróbálok akkor, hogy egy jó minőségű vidit tudjak késziteni mihamarabb
Jaja 10km
Elnézésedet kérem DDT!
Köszönöm Szépen a csatolt vidit!
Csövi
szkráccs az a baj,hogy én nem lakok egy köpésre tőled és én is szívessen meghallgatnám a mocca hangját.