Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg nem ülnék jogsi és biztosítás nélkül, télen, esőbe, 2 fokba motorra.
Azoknak az időknek vége!
Mondjuk a jogsi meg biztosítás még belefér....


Egyébként tényleg jól meg kellene baszni a parasztot!
különc vagyok. szeretem ha egy moci egyedi
Pfff áá
paraszt autósok! nem bírnak figyelni! most meg hogy karácsony jön.. megőrült mind!
Szívesen belevernék egy pár fejébe!
Beteges ízlésficamod van? vagy színvak vagy?
Ez nem ZŐŐŐD!


Azért elfogadnám...
elmegy
így jobb
Elbaszták ma egy motoros palytásunkat pintati cukrászdája előtt.
Agyrázkódás, nyílt törés, se jogsi,se biztosítás.
Nem ő volt a hibás.
Mizu?
Mikor megyünk végre motorozni? Elegem van ebböl a szar időböl és a motor is...
I love casco!
http://www.hasznaltauto.hu/2586908_kawasaki_zx10r_2005


Ez tetszik?
Szevasztok!
Az egy betét, amire ráütközik a kisfögaskerék. Ha nem lenne, a négylapfejű anya meghúzásakor a szimeringet préselnéd össze. A blokkon belül egy dupla golyósoros csapágynak a tengelyt szorító (belő) oldalának feszül.
Ott biztosan nem folyik a cucc, mert azt bikára ráűtik és eltávolítani is csak csapágylehúzóval lehet.
Csak akkor folyhat ott, ha elrepedt amit kizárnék, feltéve ha tényleg nem babrálták.

Íme:
leovinci titanium dobok 35 000.-ovál és kerek zsir ujak eladók
Szerintem először állapítsd meg,hogy honnan folyik,aztán ráérsz a következő lépésen gondolkodni.Az a baj,hogy én fejből nem emlékszem rá,hogy pontosan hogy is néz ott ki a dolog,ezért így látatlanba én többet sajnos nem tudok mondani!
Ok.Namost mivan,ha nem a szimeringél enged,hanem a nyeles tengelynél?
Féktisztítóval tisztára mosod a környéket,beindítod,sebességbe teszed és figyeled,hogy honnan indul el a folyás!
Halihó!

Na,sikerűlt leszednem a kisfogaskereket és most kicsit megdöbbentem,mert 2 olajfolyási lehetőség is fennáll!Mégpedig az egyik a szimering a másik pedig az a tengely és cső melyen a fogaskerék helyezkedik el!
Hogyan tudom megállapítani,hogy honnan is enged valójában?A szimeringen egyébként nem látszik semmi!
Márkás érdekel, vagy jó Árpibácsi butál vadállatsága, amit ha jól tudom négyen is használunk a fórumról.
Ilyesmire gondoltam én!
Ismerem a biker-world kinálatát sajnos nagyon kevés a választék!
biker-world.hu,pl.
Heló
Itt van 3 fajta, bár maradj a használtnál szerintem, mert ezek méregdrágák http://biker-world.hu/kategori...(ZX600GG)&hivo_cat_id=8
8&h_hivoszint_id=3&h_cat_id=88
Sziasztok!

Tud nekem ajánlani valaki olyan oldalt,webcímet ahol 99'-es ZX-6R-hez sportkipuff dobot lehet,rendelni vásárolni!
Olyan dob érdekelne,melyet csak fel kell csavarozni a gyári dob 3 csavarozhatási helyére semmiféle átalakítás,köszörülés,AVI heggesztés nélkül!REMUS-LEO Vince-ARROW dobok előnyben!AKÁR HASZNÁLT JÓ ÁLLAPOTÚ IS ÉRDEKELNE!
Köszönöm a hasznos infót Zdobrotka!