Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olvastam mivolt
Szemeset begyél.
Könnyebb használni, biztosabban tart.
Nekem bakos van, de rettenetes gagyi dolog.
A gumi leválik, a kerék neheten forgatható, gáz ráemelni...stb.
Én is veszek hamarosan egy szemeset.
Tényleg,már meg szerettem volna kérdezni tőlletek,hogy melyik tipusú hátsókerék állványt ajánljátok 99' zx-6r -hez?A emelőszemes,villásat (tudom gyárilag ki van alakítva az emelőszem helye M10es menettel) vagy a gumibakkosat?
Üdvözlöm az Úrakat
Rendben készítek rólla képet(ket)!
Tehát 3 rögzítőcsavar fogja a vízszivattyút a blokk oldalához.Gondolom ezt is valami tengely hajtja amely a blokk oldalából jön ki,melyet szintén valami tömítés vagy szimeringgel zárták le az olaj kifolyása,kiszivárgása miatt!
Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Láttatlanban passz.

Kérünk képet a dologról.
Miért lettél készen Zdobrotka?
mi a gáz?
Látatlanba:PASSZ!


Kééész vagyok!
Sziasztok srácok!

Ma megtörtént az olajfolyásom pontosabb ellenőrzése és kiderűlt nem a kisfogaskerék mögött lévő szimeringnél enged,hanem a vizpumpa felső kis nyílása mögűl enged.A motort még sebességbe sem kellett tennem!
Hogyan lehetne orvosolni a problémát?
30/65-99-301
1
tessék!
hát annyira nem,de aggy egy számot
Gödöllő? Útbaesik visszafelé? Nekem nincs járművem. Meghílak valamire
asszon jön csak gyerekek sztender
találkozni kellene! Családdal mész holnap korizni?
jahogy ez még a régi aggyad ide oszt maj megegyezek a biztivel.
persze megcsináltam. aztán októberben estem tudod.
kgfb káreseménynél a biztosító 50%ig fizeti a kárt az felett totálkár elszámolás ami azt jelenti hogy megroncsoztatják i nternetes portálon és a legnagyobb licit lesz a roncsérték.ez levonandó az eurotax árból és az képezi a kártérítési összeg alapját.-ehhez jön a ruha kár a bukó a stb valamint a káresemény napjátol a kifizetés napjáig a késedelmi kamat. nem kelll számla a javításról ahhoz hogy kifizessék,tudok egyezséget is kötni a biztivel.hozzányúltál már a mocchoz?
csatlakozó előtt elvágod a csövet,pici kis kampo felhegeszt csőre avival hogy ne rozsdásodjon ,rugó beakaszt cső összedug oszt csá
Márciusban történt akkor kb 1.4miller volt asszem
Crazy!
Egy kérdésem lenne hozzád,hogyan szerelhető fel egy 99" ZX-6R gyári kipuffdob helyére,melynek igy néz ki a rögzítési pontjai:
elfelejtettem bazmeg.azóta kb 55 káranyagom volt.bankos a motor?mennyi az eurotaxa?