Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A párásodás mentes plexi azért nem teljesen úgy van ahogy azt állítják Párásodik az is, csak nem annyira.
Na én nagyon szivesen mennék. Mi meg olyan átkozott helyen lakunk, hogy csupa sár az egész utca és az aszfalt útig ki sem tudok jutni. Tavaly volt olyan alkalom, hogy 0 fok volt mikor mentem motorozni. Olyankor a sár is fagyos és kijutok könnyen az aszfaltra, de most még ilyen mázlim sincs
Váá Ti betegek vagytok hogy ilyen időben motoroztok :)
Nemtudna rávenni semmi, hogy ráüljek!
rolek vegyél olyan bukot amin párásodás mentes plexi van!
Én is hiába mostam le tegnap, ma is előkerült a takarás alól de nagyon fújt a szél és majdnem odafagytam de egy gyenge 37 km-t beleírattam
Ti mit csináltok a párásodó rostély ellen, én egyet nyitok rajta, de van valami spray ami ezt meggátolná, mert így nem párásodik, de lefagy az orrom
Áá,ma nem birtuk ki mi sem az öcsémmel,hogy ebben a szép napsütésben,száraz aszfalt mellett ne kerüljünk pár karikát a mocikkal!78km lett belölle !
Igen?,Mekkora mértékű a kedvezmény,ha Kawa-sok vagyunk?
jah bocs, a blokk súlyára vagy kiváncsi... kicsit benézte :P
Menetkész tömeg 191 kg

http://kawasaki.hu/product.asp...
Hy! Egy kis segítségre lenne szükségem! Egy egyetemi feladat kapcsán szükségem lenne a Ninja motorjának súlyára. Sajna nem találtam a szervízkönyvben ilyen jellegű infot, ha valaki tudja, akkor megköszönném, ha megosztaná velem
Hali! Nekem Puig plexim van 18-ból megúsztam De sokat jelent nagyon 150-ig nem kell hasalgatnom.

Utána pedig veri a fejem a tankot
elkelt a dobbol kawásoknak kedvezmény
Nekem is jó lenne a kis dob csak igy karácsony és szilveszter előtt nagyon kell a pénz!
A pöttyös labda nem eladó?
Hát nem vagyok normális, ezt már megkaptam sokaktól. Nagyon csúszik az út ilyen hidegbe ezért vigyázni kell de ahogy kawatti is mondta nem lehet kibírni, hogy ne menjen vele az ember. De most szerintem amíg ki nem tavaszodik már nem guritom ki max. csak járatom néha egy kicsit a hangja kedvéért
Igen, jó lesz!
A dobot is megvenném....
De már van.

A ruhára rá tudtál kérdezni?
zdobrotka jó lett a csimma?
mégeccer elmondom mutatom:ovál és kerek Leovinci origi 35 papírért.ajándék basszátok meg.karira magatoknak
Én is mentem ma vele, nem lehet kibírni, hogy csak nézi az ember. Minden hónapban muszáj menni vele 2x legalább.

Rá nem ülnék ilyen szaridőben.
Sziasztok!

Ma mentem egy utolsó kört a vassal, lemostam szépen és elraktam télire
most már jöhet a hó karácsonyra
ja ami kimaradt www.nagyvas.hu
Én itt ajánlom neked Fekussz!Az ár sem vészes,választék is van és ami még fontos gyári is!Infó az oldalhoz!Termék keresés/Motortipus szerint/és kiválasztod a kívánt márkát és tipust.A plexiket az oldal alján találod meg!
Csövi.
fekussz beírod googléba,hogy sötét pupos plexik és a 3. feliratra rámész ott találsz 1 csomót van íridiumos is. Sztem aránylag olcsók és jól is néznek ki.
Háj!
Rá lestem a yosi hangra! Cépségesen szól, bár azt hittem a beldejébe fogsz menni a kamerával! De egy zöld fényezés istent varázsolna a vasból!
Merre tudok venni 2001eshez plexit? Bakker csak 40 a fényezés?! Miért is veszik el a fizunkat....
Node benyára marad jövőre is
Köszönöm úram igen rendes vagy! Karácsonykor feldobom a vidit a régi és az uj puffal! Nagyon tetszik hogy még a bilincsbe is benne van a yoshimuranak a jele!

Fényeztetni én is akarom az egész vasat plusz pár db matrica lakk alá! Max egy százast adok érte de akkor el is várom, hogy gyönyörű legyen!
Hajrá Libing rakjad fel a hangszert,még csavarokat is küldtem,hogy minélkönnyebb dolgod legyen én azokat
nem kaptam vele