Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenki kihalósdit játszik?
Marad6
ha a 9-est fordítva nézed, pont egy 6-ost ad...
9R?
Szedd le, nem ide való!
annyi hogy 9R... De már este összeraktam
Sziasztok!

Csak gondoltam megmutatom hogy karácsonyra kaptam ilyet is:
Békés ünnepeket és mielőbbi jó időt, meg ocshó benzint, kalácsot, mocigumit, csavarokat, egeret, macskát.......nah meek inkább melózni
Kell.kar.ünn.kiv!
Beigliben Gazdag, Boldog Karácsonyt ZŐŐŐDEK és nem ZŐŐŐDEK!
Szép hangja van a mocidnan és a mocid motorjának is szép motorhangja van!Nincs felesleges csörgés-morgás-zörej!
Sajna csak az adatlapomon keresztül v. a videóknál lehet megnézni.
Egy pici vidit csináltam a vasról remélem tetszik.
Békés boldog karácsonyt kívánok mindenkinek.

Üdv: Go
Sziasztok. Békés boldog karácsonyt kivánok nektek és szeretteiteknek.
Csatlakozom, Békés, Boldog Karácsonyt mindenkinek :)
http://www.youtube.com/watch?v...
kellemes ünnepeket minden kawásnak!
fehér karácsony helyett inkább zöld karácsonyt
Kívánok mindenkinek zx-6-ost karácsonyra.
Ezen kívül széles utat,gumifákat,olcsó benzint és trafipax mentes utat.
Kellemes ünnepeket!
Viszont Kívánom Neked is Janu és én is Kívánok Békés Boldog Karácsonyi ünnepeket minden más nem csak zöld (mert ugyebár lehet az kék,fekete,bordó és még piros is) motoros társunknak és egész családjának,barátainak!
Boldog karácsonyt kívánok minden "zöldvérű" barátomnak
Úgy is akartam én is színezettet venni, akkor majd azt körültekintéssel választom meg és odafigyelek rá, hogy páramentes legyen bár ezek után nem bízhat az ember a fog free feliratokban
Hát nekem a HJCmen (FG-15 Draco) az alapból hozzáadott víztiszta plexi nem párásodik, míg a színezett meg igen, pedig az is Fog Free...
Hát a párásodás mentes plexi az nem is fog párásodni, nekem eddig egy kis folt sem lett rajta!
Én autóba használtam egy spray-t amit rá kellett fújni a szélvédőre és letörölni pár perc után. Egy ideig tök jó volt nem párásodott lehet kipróbálom a plexin is .
A bukóm nem tudom, hogy az e alapból, de ezek szerint nem (NOLAN n62 genesis).
Ezt bukósisakja válogatja. Én ma egy hete vettem egy KBC bukót és teljesen páramentes. Kimentem udvarra, lecsuktam és elkezdtem szuszogni benn. A plexi egyáltalán nem párásodott, viszont a szemüvegem kb félperc után igen Ja és 5 fok volt kinn akkor, megnéztem direkt.