Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

karugyintezes@freemail.hu
Akkor segítesz egy picit? Küldenék egy levelet, hogy mi a helyzet, hátha tudnál valami okosat mondani?
hát még nem tom.kicsit parázok széjjelbaszni az enyém,még képlékeny.50-50.az nem baj ha parázol,csak fokozatosan,mindig amennyire érzed hogy mered,de nem jön olyan könnyen tul ne félj.
ki mondta hogy nem tudok elveszem mindened
Tudom de idén már jön az új modell. Nagyon dicsérik. Az MCN-en a legerősebb 600-as lett amit valaha mértek. Szériában 115Le KERÉKEN!
Arra, hogy lecserélem a gépem. Mindenkinek tudsz valamit segíteni, ha anyagi dolog, pont nekem nem?
Szia CrazyJoe.....szerintem állat ez a kép én is szerettem volna ilyen képet de nem tudtak lekapni mert még nem merem felvenni annyira a motort...mert parázok hogy túljön...viszont egy kérdés jövőre jössz Zx-kupázni?
Ez a nagy igazság tud valaki olyan weblapot ahol meg lehet nézni milyen dekorral jöttek ki az eddigi kawák?
Sziasztok.....szerintem a Kawa minden színben szép de azért csak a zöld áll neki a legjobban.....
mire gondolsz komoly alatt?
Most beszéljük itt a komoly dolgokat erre mindenki eltűnik?
Senki Nem fikázza
Tuggggyá má olvasni
há mé nem szép kékben ?he?
mivanmi?ki fikázza itt a kíkségeket?há minnnyyáá felpofoztatom a bakterral..eszem faszom megáll
Rendben Lett volna ötletem, de akkor mindegy, megvárom a szám húzást vele
a kontakt hiba mindenhol akadály,de tényleg ne menjünk bele, remélem így már jó lesz a ventid
majd ha nyertem a lottón és leszállitottam neked a 6-ost megsúgom
Hétfőn bemegyek a harmati yamaha-hoz aztán ott is érdeklődök, hogy mit lehetne összehozni.
próbáltam az r6r-t egy igen csak ütös mentben ugyanis egy egész 7végére megkaptam.fantasztikus gépezet
de nekem csak ninjám lesz.ez más és kész.ez az egy motor ami ugy megvigyorogtat beszaratás közben a bukó alatt, hogy ha nem lenne fülem körbeérné a szám a fejemet.
nem ezt akartam beszúrni, hanem ezt a gonosz kacajost csak pont kajálok és elbambúltam.sorry
Engem ilyen érdekességek érdekelnek, mint például ez a pereskedés. Én úgy tudtam, hogy a 06-os r6r kevesebbet pörgött, mint amennyit éppen az óra mutatott. Milyen információk vannak még?
Most fasz leszek Nekem csak annyi a bajom vele, hogy nem zőőd és nem Kawasaki Egyébként szép meg minden, de az előbbi kizárásos dolgok miatt nem kellene
Mert most is új 6R-je van.
Az USA-ban rengeteg per folyik a Yamaha ellen R6R tulajok által,mert a motor nem teljesíti a gyártó ígéreteit.Fordulatszám és teljesítmény.Ezt csak úgy érdekességként!Szerintem a formájával már egy kicsit túllőttek a célon,nekem nem tetszik.De hát kinek mi.Ízlésekről nem lehet vitázni.
Nem, nincs vírus.

Annyi a dolog lényege, hogy nekem a ninja és az r6r a szívem csücskei, de nemrégiben kipróbáltam egy r6r-t és elkápráztatott a viselkedésével. Nektek miért nem tetszik a 2007-es r6r?