Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló. Nincs sajna normális felvevőeszköz, telefon meg semmit nem ad vissza. Keritünk rá majd sort mihamarabb, hogy meghallgasd élőben, elvégre pár köpésra laksz
Nagyon szívesen.
Szeva Szkráccs!

Szolíd?Tudnál feltölteni videót a te mocid hangjáról?
Motorozgatsz még?Én már nem,ebben a negativ hőmérsékletű időben.Utoljára tegnap mentem egy szolíd karikát!
Nem rosz nem rosz, bár elég szolid hangocska. De lehet csak az enyémhez képest tűnik szolidnak
Hát én is beszartam az elején nagyon, de semmi gond nincs új gyertyasor és pöccre indul a váltónak meg semmi baja már csak a jó időt kell kivárni
Sziasztok!

Lenne egy eladó VIPER (Professional Racing Exthaust) kipufogó?Mit lehet tudni ezekről a dobokról?Megéri az árát?Jó minőségűek?Ja és ami nem elhanyagolható milyen hangot produkálnak egy zx6-os Kawának?
És van ződben vagy feketében vagy fehérben vagy pirosban, 155cm és 43kg-os méretben?
Esetleg olcsóbban?
én 340.000 est adok 150-ért.de az már nem megy lejjebb
Megy az még lejjebb is.
Hali 6-osok. Lenne egy költői kérdésem mégpedig az ,hogy megéri-e riasztót bekötni avagy nem . Fontos lenne a válasz köszike.

Üdv:Go
Szia!
Nálam ugyan ez történt csak én az aksit merítettem le.
Betolás ...
1 igen 2 nem.Kérdeztem többeket is és mondták hogy ez van .Még a régebbi tipusokon is.
Mostmár én is megkaptam a választ,hogy van ez a retesz....
Akit bőrruha érdekel nézzen be a superzone.hu weboldalra, mert most a 190 000 Ft-os Berik ruhák le vannak húzva 130 000-re.
Heló. Na az királyságos, el is viszem minél hamarabb valami ilyen emberhez.
Szia szkráccs!A cipzár próblémád nem nagy ügy,egy jó börös megoldja!Nekem is meg kellet csináltatnom,mert az enyém sem egy márka!
Sajna a kis méret miatt úgy jött össze, hogy külön márkájú a nacim és kabátom, ebből kifolyólag nem egyforma a cipzárméretük és a kettőt nem tudom összezárni egyrészessé. De végül is hogy kérdésedre válaszoljak a nacim az nagyon dúrva, IXS 82E ft helyett 41 E-ért vettem tavaly a Debreceni Yamahamathétól. Pestről szerezték be, de az az üzlet éppen megszűnt ezért mindent féláron adtak. A kabátom Hein Gericke, azzal annyi a bajom, hogy elég bő fazonú én pedig hipersovány vagyok. Igy aztán a protektorok nem teljesen úgy illeszkednek rám ahogy kéne. A csizmám az meg Trace RX1
Nekem zőőd Berik van.
Hála St.Petinek,eséses tapasztalatom nincs. A térdkoptatóm is, még csak a ruha felvételénél ért le.
Viszont ilyenkor sok helyen ,hihetetlen kedvezményt adnak.
Én a Ceglédi Kawasaki szalonban vettem. Rendes fazon a tulaj. Nekem is engedett egy csomó 10ezreseket.
Milyen börrucid van,én is szeretnék beszerezni egyet és jól jönnek a tapasztalatok,tanácsok egyes ruházatokról?!
Shox áruházban lehet kapni bőr alá öltöző termo ruhát, nagyon frankó a külső levegőt nem engedi be csak minimálisan a bentit viszont nagyon jól kiszellőzteti és nem izzadsz be. Ráadásul vízálló is, esős napokat leszámítva nem is fogok cordura ruhát hordani ezentúl. 6 ezer forint a felső, 6 ezer forint az alsó.
Nem nem fáztam egyáltalán. Egyedül a kezem az ami totál áthűlt a kesztyűben, de egyébként a bőrruci melegen tartott
Mociztál szkráccs?Nem fagytál le a mociról?
A két macsek, hogy fölpattant már. Nagyon aranyosak
Én minden nap "motorozok", ezzel járok kocsmába.
Huh pont most értem haza. Elsem hiszitek milyen jót motoroztam A lelkivilágom végre újból a régi kerékvágásban
Azért nem mindenki!