Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

campos jelen.
Nyakunkon az újév, elmúlt a karácsony, motoros csizmádat hagyd békén barátom! Míg újévi malaccal tömöd ki a hasad, a meleg garázsba rohad meg a vasad! Várd ki az időt én csak azt ajánlom, motorozhatsz nyáron végig az országon. Tavasszal felkötjük a motoros kendőt, így kívánok minden motorosnak boldog új esztendőt!

Remélem mindenki túlélte a szilvesztert
Nagyon jó. Majd akkor mehetünk együtt. MSN-ed van? Ha igen, vegyél föl szkraccs@hotmail.com cimmel.
Jaja,megyünk öcskössel szerintem!
Az még lemaradt, hogy idén már annyiból másabb lesz a helyzet, hogy két srác is motorozni fog, tavasszal veszik a járgányokat. Egyik évfolyam másik osztálytársam volt. Kunmadarasra jösz majd te is?
Semmi gond a regényért szivesen elolvastam!Hasonló képpen én sem rajongom a full részeg feeling-ért mint te sem!Nagyon egyullámhosszon vagyunk!Nem csak a bulikkal és a részeg emberekkel kapcsolatban,hanem a baráti társaság szétoszlásában is,mivel hasonlóképpen az én társaságom is apránként megfogyatkozott még végül egyedül maradtam vagyis öcsémmel ketten bohóckodunk mostanság.Az én társaságomat inkább a távoli munkahelyek és a barátok barátnői osszlatták szét.Én sem vagyok az a "igyunk még látunkés állunk tipus".Iszogatunk néha egy picit öcsémmel meg a csajokkal de csak mértékkel!Ugyanis pár feles Jagermaiser nem árt meg.De túlzásba nem esünk!
Az az igazság, hogy az emberek akik bulizni mennek, 90%-uknak csak annyit tesz a szilveszter, hogy éjfélig saturészegre iszom magam azt csű. Én egyáltalán nem szoktam inni és ezért nem is szivesen megyek el sehova. Azért hogy ott legyek xy helyen és nézzem a részeg emberek fejét, nem megyek el és nem is vágyok. Régebben volt jó kis baráti társaságom akikkel együtt voltunk szilvesztereken. Zenét hallgattunk, ettünk-ittunk, esetleg filmetnéztünk. 5-en voltunk igy jó spanok, de 2006 végén valamiért bomlott a brancs. Egy fővel csökkent, majd 2007 tavaszán másik srác is elkeveredett tőlünk. Még az nyáron egy harmadik is szintén más társaságban találta meg örömét. Maradtunk ketten Bandi007-el (fórumos neve) de ők most nyáron édesanyjával Debrecenbe költöztek válás miatt Ráadásul panelba tudtak csak menni, igy a motorozást is felkellett adnia és ahogy telik múlik az idő, egyre jobban hanyagolja Kabát és a társaságom. Persze ez érthető is, mégsem a szomszédban lakik mint ez előtt. Egy utcával laktak tőlünk arrébb. Bocsi a regényért, csak igy volt legérthetőbb a dolog azt hiszem
Hogy-hogy nem bulizni voltál valahol?
Itthon a gép előtt. Bújtam a fórumot, megnéztem a friss videókat meg közben úgy ahogy néztem a TV-ét.
Köszönöm Skráccs!Valami hasonlót képzeltem el én is!
Hol és hogyan telt a szilvesztered?
Olcsó benzint, jóidőt, és megannyi balesetmentes kilómétert MINDENKINEK az újévre!
van eladó kettő db slip-on om:)leovince titanium.ovál és kerek
B.U.É.K 6-osok
A slip on az tuti, hogy az mikor a dobot csak rátolod az összekötő cső végére és egy vagy két rugó fogja össze a két részt. A bolt on pedig talán a csavarozós módszerre utalhat. Leforditva slip on=csúszik bolt on=retesz. Én csak ebből következtettem, de nem biztos hogy jó is a gondolat
Helló Mindenkinek!
B.U.É.K Minden Kedves Motoros és Motorozni Vágyó Társamnak!
Valaki meg tudja mondani nekem,hogy a kipufogódoboknál a Slip-on és a Bolt-on kifejezés mire utalnak,mit jelentenek?
Minden Kedvez Zöld szívű Emberkének Békés Boldog Új Évet!
B.U.E.K [
Sziasztok zöld szamuráj gyilkosok!

Mindenkinek moccozásokban gazdag boldog új évet!
Ezt az évet is túléltük!
Remélem még sokat túl fogunk!

Boldog újévet minden motos társamnak!
Kipufogódoboknál a Slip-on és a Bolt-on kifejezés mire utalnak?
Boldog Új Évet Nektek
haliho
a karácsonyról lemaradtam mert beszart a számitogépem, ezért szeretnék kellemes ünnepeket és boldog új évet kívánni minden motoros társamnak.
szasztok 6-osok kívánok mindannyiótoknak boldog,km és balesetmentes sok-sok-sok moccizást. , ,
6-os Ninjááások!
heppi nyú jér
Szevasztok 6-osok 2009-re kivánok mindenkinek:
12 hónap boldogságot,
52 hét vidámságot,
365 nap sikert,
8760 óra egészséget,
525600 perc jószerencsét,
31536000 másodperc örömet. Ezeken kivül sok motorozást és sok szárazságot
Szevasztok Kawa-sok!
Eljött az év utolsó napja és ezúton kívánok minden kedves motoros társamnak és családjának,hozzátartozójának,barátjának,kedvesé
nek Boldog Baleset-és Kármentes,Örömökben és Boldogságban legfőképpen Egészségben Gazdag Boldog ÚJ ÉVET 2009 !