Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon vagány le merném fogadni hogy amcsi design
roleeka grat a géphez nagyon szép

Ez se gyengusz mi?
Ahogy ígértem csináltam pár képet a vasról. Kicsit összedisznólkodtam mert akármilyen rossz az idő ha kitolom muszáj vele menni egy pár kört, ezért sáros kicsit
Valaki nem tudja hol lehet venni olcson rendszámtáblakonzolt? Azon van indexnek is tartó?
Tömény hűs szellőt kell "beletölteni"!
Hali! Nekem a Jawa mustangomba milyen koncentrációt ajánlotok?
Hello már itt!
Szia LIbing! itt vagy?
Lehet következménye!A tömény fagyálló megeheti idő előtt a vele érintkező tömítéseket,mivel olyan koncentrációban maró hatást fejt ki!
OKé oké ezt fogom tenni. bassza meg mért nem kérdeztem inkább .
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Köszi
Menj be egy igazi izzig vérig MOTOROS BOLTBA.
Ez fasza akkor holnap már csapolom is le az biztos. Remélem nem cseszte szétt a szivattyut. Ehhez se nagyon értek milyen fagyállót ajánlotok .
Nem motorozni megyek, hanem melózni.
Hű társammal, Renault Masterral.
Elbasztad!

Széjje röhögöm az agyam!


kÉÉÉssz vagyÓÓÓk!
Nemlehet mindenféle gagyi fagyállót betölteni eztazért tudnikell.
Legyen az motor vagy autó de FŐLEG a motorok vízszivattyuja miatt mertaz elégfinom szerkezet.
A lényeg,hogy a szar fagyálló kieszi a vízszivattyút.
NEM
Asszem mert én nem tudtam,hogy keverni kell . Ú akkor elbasztam! de még faszán mükszik a gép lessz valami következménye ennek a balfaszságomnak sztetek?
Az egész rendszert/üresen/ teletöltötted tömény fagyállóval?!
50-50% -ban kell keverni! Desztvíz+ fagyálló!
Még el nem felejtem én a hütőbe asszem tömény fagyállót töltöttem fullra felső jelzésig az baj. Ez kb március körül volt asszem azóta nem észleltem semmi különöst csak sokáig tart míg felmelegszik.
Campos túl korán indulsz el várnod kellene míg jobban felmelegszik nem ; ; a csuda vigye el.
Nekem 105foknál indul be... Ahogy beérek a városba, pár piroslámpa és már ott is tart a 100 környékén. (2002es ZX-6R)