Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4000
3999
3998
Akkor köszike az infót és bocs az akadékoskodásért.
Az a valaki hülyeséget mondott neked.Az ott a hűtőrendszer kiegyenlítő tartálya a bal oldalon,és abba fagyálló hűtőfolyadékot szokás önteni!
Az más.
Nekem valaki mintha azt mondta volna,hogy valamilyen oil kellbele. Nekem az egész renszerbe fagyálló van, én azt a kis fekete tartályról beszélek ami a bal idomnál van.
Abba fagyálló hűtőfolyadék.
9363 ja elfelejtettem beírni nem az aksié hanem a hüttőkieggyenlíttőbe mi kell.

Campos látom egy kicsit meghökkentél .
A hőfokot nekem nem Celsius hanem Farenheijt mivel USA a kicsike.
Jobb kivenni az akksit,és fűtött,melegebb helyiségben tárolni.Szerintem így elég a tavaszi üzembehelyezés előtt egyszer feltölteni,és GO!Minek a szint kiegyenlítőjére gondolsz?Az akksira?!Abba desztillált vizet kell önteni,ha nem éri el a kívánt szintet a cellákban.
Nemá
Nekem 225-nél kapcsol be a ventillátor.
ok. Ha felteszed, én csak 1 hét múlva dicsérem meg , mert reggel tiplizek Észtbe....
Ha jól emlékszem az enyém (01.zx6R), 104-105 amikor bekapcsol a venti.
Szasztok skacok ti amikor elrakjátok a mocit a gariba akkor az aksit kiveszitek és néha töltitek? v. mit kell vele csinálni mert én benne hagytam. Ja és a szint kieggyenlíttőbe mit kell beletőlteni?

Amúgy meséljetek mi a stájsz?
Nekem a 9-esen 105 -nél kapcsol a ventilátor.115-ig nincs semmi baj.
Holnap lefényképezem az egyik idom kicsit horzsolt de ettől eltekintve szép

A víz hőfoknak meddig szabad felmennie mert pár kör után 99° on volt és még nem indult be a ventilátora.
Képet kérünk!
Szia pont ilyeneket vettem ma és pöccre indult a vas.
És a váltó is működik, én erről a reteszelésről nem tudtam és kicsit beparáztam de már megnyugodtam
Kár, hogy elrakhatom télire :
Mégegyszer leírom, fogalmam sincs.
Nincs titkolnivalóm és nem fáj semmire a fogam, nem néztem ki semmilyen járgányt!
Megpróbálom eladni ezt, ha összejön, akkor ráérek gondolkodni a jövőn.
Hogyhogy fogalmad sincs? Ezek szerinte titok. Nincs ezzel semmi baj.
Mire fáj a fogad?
Nem titok : őszintén szólva fogalmam sincs
Szeva Brian!

Ha nem titok, miért adod el a motort?
üdv zőőődek !
Szal gyertya.. amit Roliii mondott NGK CR9EK (ez normál,kétpólusú gyertyát jelent) EZ is nagyon jó! de, van ennél jobb is: iridium elektródás: CR9EIX (ez ugyan 1 pólusú,viszont iridiumból van az elektróda és dupla az élettartama), árban egy ropi az eltérés az EK javára.. kb.. ha nem túlságosan sürgős itt egy szám 20/9431176 ---Takáts Gergõ ő tud segiteni gyertya terén!
Álló helyzetben nem lehet üresből 2-esbe kapcsolni! Van egy reteszelés, ami miatt csak 1-esből lehet 2-esbe tenni.
Szeva!

Szerintem kétpólusú gyertyát vegyél. NGK CR9EK-t. Nekem bevállt.