Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem bankos
bazdmeg te mindent elfelejtettél
számla nem mindenről van de mondtad hogy nem is kell! felvetettek mindent! nemtom le kell e majd adni. a kamoto adott árajánlatot 1milla.
akkor az nem kérdéses.100%os lesz vagyis ki lehet belőle hozni.kárfelvételen felvették a ruhákat stb?le kell adni ?szla van róla?bankos a moci?
pontosan igy ahogyan tetted!
KB30 fok
ruha, bukó 2db, cipő, mobil, +a lelkem
ruha buko is károsodott?
milyet szögben?autóhoz viszonyítva a baleset pillanatában kb hány fokos szöget zárt a mocc?
Nekem adtak igazat de jogában áll a másik félnek fellebezni. Így került az ügy a bíróságra.
Bal ajtó sárvédőt kaptam el érintőleg.
te!az előbb aszontad hogy rendőrség neked adott igazat.akkor hol a határozat?mi volt a szitu?pontosan.hol ütköztél az autóval?oldalánál hátuljánál stb
Én mondtam hogy odaadom! Rendőrségi határozat nincs! Mivel fellebbezett!
A 70/30 at úgy gondolták hogy ő nem győződött meg arrol hogy előzik e! én meg abbam hibáztam hogy indexelt és úgy előztem. De ez fars! NEM indexelt! Csak alkudoznak szerintem!
itten van e neked a több szemszögű kép egy henger alakú tárgyról..hogy lehet egy hengert több szemszögből lefényképezni?
jogerős rendőrségi határozat van?
mi az hogy 70 30?mire fel?ez igy nem jó aggyad má ide azt az ügyet mert a büdös életbe nem lesz kifizetve ez vagy szarul lesz kifizetve.

kurva
Fizikai ráhatás a csávóra?
1 a rendőrdég nekem adott igazat
2 a bíróság meghalgatás nélkül nekem adott igazat
3 a signal biztosító megkeresett levélben hogy ha lesz végzés 70/30 arányban fizetnének
4 a bíróságo fellebbezett a köcsög.
most hol áll az ügy?
Tudnál több (más szemszögből is) képeket késziteni a kerek Leo Vinci dobról?
szólnék ha lenne valami infó!
nem. csak biztos hogy mostantól casco! a faszom akar szívni mindíg!
még mindíg a tárgyalás kitűzésére várok
kifizették?
nem maradnék olyan sokáig az árokban vele
lábórdzsimi narancs!
jó a zöld.... csak...
Ha véletlenül ráesik a hó, meg sem lehet találni.
Ezért van ktm színű kawád?