Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kis-és nagyfesz.-nél a kontakt hiba nem igazán akadály!De ez már nem igazán zx6 téma ne merüljünk bele!
Miért nem új ZX-6R?
Aztán mindenki körberöhög amikor elmennek pályán kívülről.
r6r-t? Tuti valami virus támadta meg a szervezeted és ő kéztet ilyen bűncselekményre
hát nem tudom, szerintem inkább kiszámíthatatlanabb a nagyfesz és az energia áramlás de annak is megvan a varázsa bár alapból miniáramosként végeztem
Helló 9363!
Azért néha nekem is akadnak nehezem megoldható problémák!Csak ez a törpefeszültség (12V) kiszámíthatatlan tud lenni néha!
Jól meggondoltad azt az R6R-t?!Egy Kawa után ráadásul!
Akkor megoldódott!Hiába,egy villanyásznak ez nem lehet probléma!
Pedig nagyon frankó a jelenlegi Kawá-d is Kawatti!
A szerkód is király csak rám nagy lenne!Nekem az 50-es max elég!
A kis sunyi ventilátort ma teljesen átnéztem elektromosan,szerencsére megvan teljes elektromos kapcsolási rajza igy végignézve,végigkövetve az áramkört szépen nyomon lehetett követni!A csatlakozókat széthúzgálva kiderült az egyik csati telejesen leoxidálódott,gyors tisztítás,Berner kontaktspray és eddig minden rendben.Holnap újból próba!
Motoromat szeretném mostanában elpasszolni és kihozni egy 0 km-es r6r-t, mindkettő hiteles megoldás.
Csáóóó!
Halihó mindenkinek!
Köszönöm szépen előre is Nem is tudom, hogy háláljam meg
Leszóltam? Dehát azt mondtam, hogy szép
jól van trixi, hát leszóltad a kék kawákat? pedig épp most akartam odadni a kis ninjám, de ha csúnya hát nem adom
na jó nem, de ha nyerek a lottón kapsz egy szíííp zőőődet 6-osat
Nm.Bármikor
Persze, hogy szép Na de a zöld.........
Köszönöm a dicséretet a mocim nevében is.
De meg ám Gyönyörű
Az enyém is kék... És szép is...
Én először Ezt néztem ki magamnak, de végül arra döntöttem, hogy még várok, mer ez nem zőőőd De végülis megérte várni
Ugye?
Nem tudják ezek a kékek, mi a jó
Persze, de zöldben az igazi és a legleg szebb