Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia van hűtöm ha még érdekel.
04-05 tizeshez vannak valakinek elado idomjai? CrazyJoe irta, hogy neki van, csak Ot nem sikerult ezidaig utolernem.
ill.13.as hibakód
Igen folyamatosan világított, majd miután letesteltem a diag kábelt, utána 1 hosszú, 3 rövid, szóval 12-as hibakód,ami a airbox hőmérséklet érzékelőjét panaszolta, majd csatlakozó széthúz, kis kontaktspray aztán HAPPY mert megjavult'
folyamatosan világított nem csak villogott?
Megvan! Ha valakit érdekel, akkor az ülés alatt van egy szál vezeték, azt kell letestelni!
Heló! Kérdés kérés. Világít az FI lámpám, hogyan lehetséges a hibakód kiíratása? Help me!
Eladó Kawasaki ZX-10R (2006-2007) hátsó farokidom (verseny) fényezetten.
Ára: 10KHUF
Nekem is tudsz az adatlapomon levo e-mail cimre dobni par kepet, illetve arat, ha a maradek is elado, nem csak a farokidom?
Árakat is írj légyszi!
kalmi1986@gmail.com
Van teljes idomszettem.adsz mélt küldök róla képet.valami bikbaja van de nem a felületen hanem a hátsó kámpa rögzitésnél,de már nem emlékszem.ződ
Na meg megvolt az ebéd így volt kalória
Sziasztok! ZX10r 2004-2005 ös verzióhoz, eladó farokidomot tud valaki? (gyárit)
Koszi. Idokozben kijott mar kezzel, csak elsore nem mertem megtepni amig nem tudtam mi van ott.
Jol láttad.lègkulcs.
Sziasztok!

Jo allapotu 10-est, vagy 6-ost keresnek 2005 es 2007 kozottit.Foleg zooodbe erdekelne!:))
Minden infot megkoszonok.

Udv.:Tamas
Kossz, akkor gyurok meg elotte picit.
én is
hajráá
Ezekszerint akkor nyugodtan tekerjem tovabb mint egy sima csavart, csak egy picit erosebben.
600-700 körül gondolnám.
Nem a vég ott ahol belemegy a csutkába ott gumis és ahogy tekered befele a csavart kitágulva feszíti magát a csőhöz