Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Keresek kawasaki zx 10 első kereket enyhén sérült vagy javításra szoruló is érdekel elérhetőség adatlapon
Első kerék érdekelne tárcsa nélkül... vagy tárcsával nem horror áron ha meg van még
holnap a honlapon elérhető telefonszámon hívlak :)
HI! PL nálam Újban! Adatlap!
sziasztok 2010 es kawasaki zx 10 r re hol tudnék venni komplett idomszettet ?
Koszi a meghivast.

Addig meg valoszinuleg talalkozunk szemelyesen is es kikerdezlek a reszletekrol.
Szia Antal Gabi!
Látom áruljátok a 10-est, remélem azért jössz a K4-el madarasra?
Szia

Nekünk van egy Dúzs féle 04-05 ZX10R-hez még nem volt felszerelve sosem zsÍr új ha érdekel hívj
0630 4029696
Április 20-24-ig invitállak egy horvát tengerparti szerpentinezésre!
Eladó ZX-10 06-07-hez új HYPERPRO verseny hátsó gátló,csak telefonon érdeklődj 06705850436.
Újat tudok ha még aktuális
ha valakinek van 10 eshez /04-05/ pályaidom- fejidom és hasidom része,kiabáljon.csak uj érdekel.
Sziasztok!

Ismét kawasaki ruházat Akció a 636 topic-ban!

Érd itt: palinkas@ivanicsfehervar.hu
Figyelj báttya!
Bizonyára hallottad már azt a mondást, hogy nem a ruha teszi az embert. :) Egyébként a Kawás póló a munkámból is adódik, és mindegyik márkát szeretem elég komoly szinten.
Mit mond el?!Hogy Hondája van,de a lelke mélyén Kawára vágyik?!
Kawás pólóban Ciberén... ez elmond mindent!
Sziasztok!
2004-es ZX-10R-hez van egy szett PP Tuning lábtartó szett. Valamint nagyon sok alkatrész még ugyanehhez a típushoz. Akit érdekel bármi is jelezze: 20-596-8172
Kinek van egy pályaidomos ZX-10R (2011-), zöld, 2x startszámmal elöl?
.
Úgy látszik ügyesen bántam a bötükkel, vagy végig söpört a lavina és csak a néma döbbenet maradt
Szerintem most elinditottál egy lavinát úgy hogy neked annyi. de a kawás duma jóóóóóóó.
K.Tomi!
az a fa kevés lesz