Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma mentek valamerre?
kár... bár kecsóringen szerintme jól jött tegnap Amúgy tegnap teleraktam a tankot és kb 140 kmnél volt a napi számláló és akkor gyülladt ki a FUEL lámpa. és ebben benne volt 2x15 perc kecsóring.Ja és odafele tartós 180al mentünk végig. nem számoltam ki a fogyasztását de nem tűnik vészesnek
összehozthatunk valamit
Sziasztok!

ZX9-R után kinéztem magamnak a nagytesót, főleg a 2005-ös modellt, mert az még tettszik, az utána következő már nem fér a szívembe, a legújabbak meg drágák nekem. Persze, hogy zöld színben... :) Egy dolog aggaszt a legjobban, hogy a 9-es kényelmét már nem találnám meg rajta a szerény 193 cm-es magasságommal.... Mi a tapasztalatotok ebben? Vethetem is el a fellángolásomat?
Hali! Szívesen ismerkednék veletek, szeged környékén!
Azzal számolhatsz plusz 2-3 litert az átlaghoz
Volna egy ilyen dobom osszekotovel 2004-2005os ZX10R-hez. Nem szep, cserebe viszont olcson megvalnek tole.
-1+2
Lehet nem mér szarul csak agyig van áttételezve
Az azért tud adni a fogyasztásnak
enyém tuti szarul mér. nem létezik hogy 4-8ezer között pörgetve 10et egyen :D vagy az agip manipulálja a kutat hogy pl 6 liter helyett csak 4et ad vagy nem tudom. az 5 lityós kannába régebben is belement 6.5 liter simán.a motor meg szépen jár nem kap se sokat se kevés naftát
Nekünk utcán átlag 10 liter, mivel általában rendesen csapjuk a gépeknek!
Neeem. Utcán általában 7-et megette. Pályán 12. Autópályán 15.
De egyszer volt 4,5.
Lehet neked Tibi a 10-es csak 3 litert evett, és azért kezdett világítani későn
Nekem mindig jól mért.
majd lesz valamelyik csak furcsállottam hogy más fórumokon is vannak ilyen panaszok hogy 70%os tanknál már villog hogy FUEL
Akkor az szar. Ne törődj vele. Vagy csináltasd meg.
felvillanás után raktam bele 6 litert aztán mentem vele kb 60 kmet szolídan de nem lassan (néha 200 körül) és megint felvillant
5l a tartalék. Normál utcai használatnál 170km körül már világítani szokott. Általában 220km után tankoltam vele.
na majd holnap este :) úgy is megyünk szombaton kecsóra
Ha a felvillanas kornyeken teletankolod akkor azert meg lehet saccolni, hogy mennyi lehetett meg benne.
Másnak is túk korán villan fel a tartalék jelző lámpa? olvastam külföldi fórumon hogy sokaknak ez a gondjuk... mivel nem látok bele a tankba rendesen mint a 6osomnál ezért meg se tudom saccolni szemmértékkel hogy kevés e vagy sem
Zx-10r 2011-töl új kpl idom szett eladó minden szinben!
KAWASAKI TESZTNAP AKCIÓ!

Ezúton tájékoztatunk titeket, hogy az április 12-én lévő Kawasaki Tesztnap alkalmából szervizünkben 20% kedvezményt biztosítunk minden, április 12-én 09-17 óra között leadott gyári Kawasaki alkatrészekre, kiegészítőkre és ruházatokra értékhatártól függetlenül! Megrendeléseket e-mailben adhatjátok le. A 09-17 óra között beérkezett árajánlat érdeklődésekre legkésőbb a következő munkanapon válaszolunk. Természetesen rendelés esetén a 20%-os kedvezményt biztosítjuk.
Mai naptól honlapunkon az „Akciók” menüpont alatt Óriási Kawasaki alkatrész és kiegészítő kiárusítást találhattok akár 60% - 70%-os kedvezménnyel is.
Link: (http://www.red-line.hu/akciok.... )
Az akciók nem vonhatóak össze!
Ne vegyél D208-at meg régi D209-et. Mai versenygumikkal nehéz mellényúlni.