Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kormanycsutka belsejeben sima menet van es abba van csak beletekerve?
Szerinted mert én sem tudom amit érne úgysem kapnám meg
Hogyé?
akkor állj neki edzeni mert azt tekerni kel kifele és utána egyszerűen kihúzod
A legelso tizesnel (ha ez szamit barmit is) a kormanyvegsulyok leszedesenek mi a modja?

A vegebe latom, hogy egy imbusz belemegy, de azzal nem igazan akart megmozgulni. Mielott szetbasznam gondoltam kerdezek inkabb.
Eladó egy Nissin Radiális fõfékhenger + alkatrészekkel és 5.1-es fékolajjal. Esetleg érdekel érdeklődjél.
nekem még a 6oson volt hogy egy nap 650 km és nagyrészt autopályán. na lerohadt a bokám meg mindenem. plána az asszonynak :D mikor jöttünk lefelé a pályáról és már használni is kellett a váltót na akkor volt ám rinyálás a részemről hogy úú bazdmeg aa bazdmeg a kurva életbe így fáj úgy fáj
Én 2 éve jöttem haza/Orosháza/a Garda tó-tól egy seggel,,,
hát volt minden bajom már a Magyar határnál,,,és még hátra volt vagy 400 km....
Ótópályán meg pláne kibaszott,unalmas...
Itthon 100-200 km meg se kottyan rajta...
drZXR,

Ahaa... értem... hát nem mentem vele annyit.
De valszeg tökön szúrtam volna magam, majd vérző tökkel felkasztom magam...
Sőt... kocsival is tele mindenem 1200km után, nem hogy motorral.
Szerintem nincs olyan motor, ami 1200km után ugy szállnék le, hogy bazdmeg... menjünk még gyorsba megállás nélkül még 5000-et, mert ezt meg sem éreztem...

De én hiszek neked. Elmondanád melyik motor az, amelyikel ha lemegyek 1200km, akkor fazsán fogom érezni magam?!
Mondjuk ilyen apróságokat ne vegyünk figyelembe, hogy testméret, súly, lábhossz, seggméret, tenyérméret, hasméret, faszméret, nyakmerevség.... mert ugye ezek elhanyagolhatóak és mindenkinek egyformán jónak kell lennie minden motornak....
Akkor még nem mentél zx9 el 1200km egy nap akkor más lenne a véleményed
http://youtu.be/aqnzwuhv5rw
2004-05 zx 10r vízhűtőt keresek,de hibás sérült javított nem érdekel mert olyanok ól több darabom van.ha valakinek van ilyenje,küldjön róla egy fotót please a karugyintezes@freemail.hu címre.thx
Most vettem 63 a teljes de nem kókány és nem agyonkomplikált farokidom
Koszi az infot, rakerdezek nala.
Kawazsolti steelhorse pécs.nagyon jó minőség és szép is.
Ha az ara is ugy alakul, hogy a motor es a kerekek valoban ajandek, akkor meg erdekelhet is.
Nekem van 1 eladó festve matricázva ajándék a motor és a kerekek stb.
Valaki tud esetleg abban segiteni, hogy 04-05os ZX-10Rhez palyaidomot merre lehet kapni?
1200g ja és s a méret gondolom nagyobb picit nehezebb mint a fej is általában
banderasz77,

Nekem volt az utolsó ZX-9R-em is és a ZX-10R-esek is.
A tízesek közül a 2006-2007-es a legkényelmesebb, nem véletlenül a gúnyneve a "bálna".
A 2004-2005-ös a leggyengébb, a 2008-2010 a legkisebb. Minél régebbi, an(n)ál agresszívebb.

Egyik sem annyira kényelmes, mint a ZX-9R
Sulyra hany gramm ez a fajta HJC sisak, azt meg tudnad mondani?