Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lajos0710r!
Nekem volt ilyen PP lábtartó szettem egy 05-ös R1-esen, azon nem volt kapcsoló, de ha megkérdezed Ágótól, ő biztos tud ezzel kapcsolatban információval szolgálni, mivel forgalmazza ezt a PP szettet!
Üdv mindenkinek! kis segítségre lenne szükségem! Valami vélemény erről a cuccról? vagy tapasztalata valakinek van-e róla mennyire jó ez? és hogy a szettben benne van-e a féklámpa szenzorja vagy azt külön kell megvenni?


http://www.agomotors.hu/websho...
Újban tudok segiteni Adatlap!
Nem akarok belevau, de szerintem ilyen árakat amiket leirtál senki nem mond... Persze lehet h én tévedek. Ha gondolod csörizz meg alkatrész ügyben.
Kálmi!
ARROW rendszer 140000 Ft, és van egy Akrapovic slip-on összekötő cső 12000 Ft.
A telszám az enyém, a többit telefonon!
Rendben koszi az eszrevetelt es a hozzaszolast es tel szamot megprobalom elerni az illetot.
A 9-es váza nem reped.....
pedig bírja a kerót...
amivel kerekeztek/kerekeznek erre a sorsra jut. volt hogy itt 2x hegellték a 10-es vázát.
SergioZX10! Tudok egy embert a problémádra, megheggeszti neked, de szétkell szedned a mocit, blokk ki stb.! Ha érdekel, hívj fel, számom:
nulla6telenor2tizen4tizen9harminchárom
f.feri69! Mi lenne az ára? Képet + árat a kalmi1986@gmail.com e-mail címre küld! Köszi
Sziasztok. Egy regi temaban szeretnek segitseget kerni. zx10 2005 os vazrepedt lett. Mutatok kepet is rola. Ertetlenul allok elotte. HA segitenetek vaz ban vagy javitasban megkoszonnem. A repedes a jobb oldalon van a lefelekanyarultban es kicsit benyulik belilre kb 2-3 cm re a vaz belso resze fele.
A Ricsiben is kérdeztem ott volt a legdrágább ! A biztósítóval szemben nem hagyom magam, elmentem ügyvédhez, találkozunk a bíróságon! Ha sikerül sokat fognak fizetni !
A biztosítót meg ne hagyd hogy hülyét csináljon belőled, mert a biztosító akiből csak tud, abból hülyét csinál, persze ha hagyja az ember magát!
A Ricsi bontóban miért nem érdeklődtél, ő sem ingyen fogja oda adni, de érdemes ott is érdeklődni!
f.feri69

Az igazsághoz azért hozzá tartozik, hogy a bajai bontóból kaptam igéretet 25 pénzért az egészre + postaklts. Ez múlt hét pénteken volt, ma azt mondták pénteken telózzak. Így már lassan másfél hetet csúszik...
f.feri69!
Ismerem az új árakat, volt szerencsém a fél motor alkatrészeihez! Inkább bontottakból lett összerakva, önköltségen, mert persze a mocskos K&H bizt. nem fizet még rendőrségi határozatra sem, mert nem látja bizonyítottnak a baleset bekövetkezésének körülményeit! Na mindegy, bocs a kitérőért, csak nagyon a bögyömben vannak. Szóval egy bontott konzolért sokallok 25-30 ezret és még a fékpedálért 15 meg a taposó szintén 15! Nekem az eddig fizetettek után kicsit sok !
Kawattil!
Ha drágállod a bontós árat, akkor nézd meg az új árát, azt hiszem le esik az állad az új árra!
Sziasztok! 04-05 évj. tizeshez keresek jobb oldali első lábtartó konzolt, fékpedált és esetleg lábtartó pedált. Amit találtam bontókban heroin áron van, valakinek nincs esetleg elfekvőben jó pénzért ? Már csak ez hiányzik hozzá...
Kálmi!
04-05-ös 10-esre van egy nagyon szép állapotú, ARROW rerdszerem , du. tudok képet küldeni róla ha érdekel!
Csőváz! Ha valaki tud véletlen sportdobot 04-05-ös tizedesre, az ne tartsa magába, mert kéne nekem!
reggel beszélek a haverommal,akinél van,délelőtt csörgess meg:westel-kilenc51huszon68egy
Az adatlapomon levo e-mail cimre tudsz irni valami infot rola vagy elerhetoseget, hogy merre induljak tovabb az ugyben?
tudok egy komplett idomszettet
Az adatlapomon levo e-mail cimre nekem is dobhatnal infot az allapotarol, esetleg kepeket, illetve egy arat, mert lehet engem is erdekelne.