Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenki!
Bocs, hogy belepofázok, de ehhez már muszáj hozzászólnom...Feri, Én gyakran nézegettem fórumokat, és olvasgattam a Te hozzászólásaid is, és bevallom egy ideig még "tiszteltelek" is, és irigyeltelek hogy ennyi motorod van stb, de bazdmeg, amit itt műveltél, az azért durva volt...jampizol hogy Te így meg úgy tudsz mindent meg ilyen jó olyan jó motorod van, igazat még véletlen se írsz senkinek, csak vetítesz...Jampizol itt crazyJoe-nak , hogy odabaszod a Hringen...mivel ? a 2:12-es időddel? ne nevettes már, szerintem a kezdő csoportban mennek olyan időket ember....Meg Agot is fikázod, pedig aztán nemhiszem hogy okod lenne rá, Ő az az ember, aki mindenkinek korrektül válaszol és segítőkész, nem hiszem hogy okod lenne rá....Meg itt anyázol, senki nem mondott semmi rosszat a Te édesanyádra se szerintem, nevetséges vagy ... a nagyképűség azért befigyel nálad, retkesül félreismertelek eddig, illetve az eddigi kommentjeid alapján....de megmondom én a tutit, lehet neked akárhány motorod, meg akármennyi pénzed, ha abból a baszott nagy arcodból nem veszel vissza, szerintem mindenki lefog nézni és megbaszhatod azt a szaros 4 motorod vagy akármennyit....és elmehetsz Te a picsába! mert már elég nevetséges tényleg, hogy itt mindenkit leosztasz és azthiszed te vagy a valaki....

Bocs az esetleges szó ismétlésért és helyesírási hibákért..
Te azzal foglalkozz amivel megbíztalak tudod szombat 3 óra
meg kell mondjam nem viselkedsz szépen-lehet feleslegesen mondom..de hátha..hátha nem
Te próbálkozol velem szánalmasan, de nem vagyok rá vevő!
Nincs nekem okom, neked bármiben magyarázkodnom!
Drága anyud hogy kerül képbe?
Úgy hogy innentől kezdve ővele beszéld meg a tragikus családi bajt, hogy miért szült ilyen szánalmasas beteg embert!
Nem tudsz te semmit Csak szánalmasan próbálkozol
Érdekes, hogy amikor számodra kellemetlenek a dolgok, akkor már elmenekülsz a magyarázat elől
Nekem nem kell megmagyaráznod semmit, mert számomra egyértelműek a dolgok Hazudsz folyamatosan és amikor ezzel szembesítenek, akkor átmész vádaskodásba és sértegetésbe. Ovis szinten vagy. Már a fotód alapján gyanús volt
Azt meg végképp nem értem, hogy miként került képbe drága Anyum. De ez újra csak téged minősít
Dzsingiszkán! tudom már ki vagy
Én szánalmas, nem érzem magam olyan embernek akit szánni kellene, sőt.......
Szerintem te vagy szánalmas, és egy senki!
Majd biztos egy ilyen NULLÁVAL beszélem meg a 3 dolgot! Anyuddal
Pedig mind 3-ra van 100%-os magyarázatom, de nem neked, ki vagy te nekem hogy magyarázkodnom kellene!
Ekeferkó! A találgatásod megint nem talált Nem vagyok Ago és nem vagyok Bird.
Hol is tartottunk tegnap?
1., Dugattyú kigrammozása a street kategóriában?
2., Link a 960-ról?
3., Miért is nem ment jobbat a fiad a tuti motoroddal?

Valamiért ezeket kerülöd. Pedig a tények azok tények, a hazugságaid meg hazugságok maradnak Ezek téged minősítenek. De majd szépen lassan teljesen lejáratod magad
Egyébként minden napra tartogatsz valamit Vagánykodsz mint egy igazi falusi, hogy kajálni mentek egy étterembe. Hmm... ettől hasra kell esnünk? Mi is megyünk, csak nem hívjuk ki ezért az RTL Klub-ot
Hancúr volt otthon és borult a séró? Most komolyan ennyire lenézed az asszonyt, hogy ország-világ előtt kiírod, hogy mikor reszeled meg? Nagyra tarthatod
Azon meg már csak nevetek, hogy valaki ír egy dolgot ami neked tetszik és rögtön csontig nyalsz neki, közben nem is neked szólt
Más anyagi helyzetén élcelődni és ezért leszólni nem szép dolog. A kép alapján sokkal fiatalabb az illető, de sokkal értelmesebb és komolyabb gondolkodású, mint te. És ez nem motorfüggő és nem függ a garázsban tartott motorok számától sem.
Szánalmas vagy
Pityu!
Kérdeztem a fiam, akkor is te szóltál be először, mint most is, az anyagi helyzetet firtattad akkor is! Rögeszme!
Ha csak sértően tudsz állandóan hozzánk szólni, attól függetlenül, hogy mi téged hanyagolunk, akkor előbb- utóbb ki bújik a szög a zsákból, hidd el!
Na mert mi bajod van az egzisztenciámmal az hogy nincs egy csomó motor a garázsomban,na amúgy meg most pont te foglalkozol az anyagi helyzettel,leszarom ha pénzed van de vegyél egy új ajtót amin beférsz mert akkora az arcod.
Az egzisztenciád, nem ezt mutatja!
Nincs több sérült csapágyam mint neked
Pityu!
Közöd bármihez is, nem foglalkozom én veled, és nem neked szólt a 2 gyári, hanem Tominak, Kisfiam! Állandóan a vagyoni helyzetekkel foglalkozol csak, neked ez rögeszméd?
Valószínű balesetedkor úgy látom a toronynak csapágy is sérült nálad!
Tipikus gazdag vagy nem bírod feladni még vagizol is hogy neked még van két gyári motorod is,nyugi akár hány motorod is van nem te vagy a világ közepe.
Miről beszélsz!
Az is van 2 db !
Lehet, de nagyon élethű!
Ja és konkurencia csak akkor lehetnél (esetleg) ha gyári motorral próbálnál menni részemről
Crézy tudja hogy miért írtam ő ezt érti te csak gondolod
Pityu!
Nem tudom hogy volt ez a dolog, de pöcsnek biztos nem nevezett téged, úgy mint te minket!
Ebből is látni hogy ki a pöcs, kisfiúcska!
Igen Jimmi, mivel a (gyorsulós) zöldek nem tudnak megemészteni dolgokat!
Bocs Ágó de már leírtam!
Senkit nem akarok zsebre tenni, tévedsz!
Köszönöm.
Ajjajjj megy a polgárháború a zöldek meg a kék között
...hozok pattogatott kukoricát meg sört..várjatok!
f.feri69,

Rólam szakadjál le!
Van akkora pofám, hogyha akarom, a saját nevem alatt írok!
Ha nem tűnt volna fel, egy ideje nem írok/válaszolok a hülyeségeidre...

Szóval szépen kérlek vegyél le a napirendedről!
THX

ui: ha valaki inkognitóban ir ide, az te vagy.. ugye sor1000 vagy olahjozsef...
ui2: ne gondold azt, hogy csak neked "van" pénzed itt zsebre tenni bárkit is