Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem bánom az asszonyt nem tudom hogy fogom elvinni néha messzebbre... de megoldom valahogy
Ne bánd hogy 10-est vettél, és nem 9-est!
jaja hát igen... ilyen ez a szerelem ez a tizes mánia 2010ben kezdődött el igazán nálam.A videóim között alul van olyan hogy zöld álom. Az a videó nagyon visszaadja a motor szépségét
Meg előztél a válasszal
Gondolom a gyári idomjai nincsenek meg hozzá, az még lesz egy kis kiadás, de bontóban biztos kapsz hozzá!
Múltkor feltettünk egy fékpados videót a ZX 10-esünkről, és akkor kavaszekis haverod azt írta neked, hogy látod ezért kell venni ZX 10-est, te meg azt írtad rá, hogy "minek"! És láss csodát, még is 10-est vettél!
zx9r-t akartam először. de a 10es nagy álmom volt régóta és sokat is rágódtam rajta hogy megvegyem-e. elmentem megnézni,kipróbáltam, másfél óráig vizslattam és beleugrottam a vételbe.nem csörög nem zörög minden működik rajta. Így most már megvan az alapom és már csak szépen személyre szabom és vissza építgetem :) nem akarom eladni még sok sok évig az álmomat
850
Ha megkérdezhetem mennyiért vetted a 10-est?
ezt tapasztaltam már tervben van az is
Jah, és valami kormánygátlót szerezzél be hozzá, mert iszonyatosan be tud csapkodni a kormány, gátló nélkül!
A GSXR első fékbetét megegyezik a 08-13-as ZX 10-esével is!
jó tudni. Na amég nincs másik féknyereg vadászhatok 06os vagy 07es gixer fékpofákat
Igen akár a 2004-est, akár a 2008, vagy 2013-ast is!
jaja!Totál vissza építem gyárira. erre a tizes féknyerget fel tudom tenni?
A 10-es féknyereg lenne rajta, akkor még jobb fék lenne a mocin, nyergenként 4 betétes a 04-05-ös 10-es! A GSXR-eken van a leggyengébb fék! A mi GSX-R-jeinken is 2010-es R6-os, és 2010-as ZX 10-es féknyergek vannak
Még részemről a 10-eseden az a gond van így, hogy nincs meg rajta a mostani fejidom miatt, a Ram-air beömlő része, ami ugye negatívum teljesítmény szempontjából!
értem.hát igazából lehet nekem hétköznapi motorosnak elég ez a fék is. elég faszán fog orra állok vele ha kicsit erőseben húzom 2 ujjal
100% 06-07-es GSXR 750-é mert fekete, a 600-é az arany színű!
Az a baj vele hogy a fék sokkal jobb a 04-es tizesen!
válaszoltam meg kérdeztem is. de válaszolhatsz itt is
Fotódnál is már kérdeztem, miért GSXR 750 az első futómű a 10-esben
egyelőre még nem aggódok a végsebességen 240nél elég instabilnak érzem ezzel a kormánnyal
16-41-el biztos nagyon lehet vele kerekezni, csak így a végéből ugrik 30 km/h!
-1 +2 . pontosan a fogak számát nem tudom mert nem néztem még meg a gyárit. de ha az amit te írtál akkor most már tudom :)
Gyári 17-39 áttétel van a 10-esen?
helló!

Meg ám :) a szél 240 körül kezd zavarni csak szóval nem annyira vészes.amit szokni kell az az , hogy 3.ba jön fel az eleje