Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kössz a tippeket :)) csak nem akarnék mellényúlni...asszem elég érzékeny a gumiválasztásra az új jószág
Azok is jók de a Bt002 már elég régi hiszen vagy 3 éve van Bt003.
A leg a Dunlop
Köszmá
Na majd választok mer ajánlották a bt002-t is..vagy raceattack...
Ok de a misi az nem utcai csak pálya
Mi nem világos? Dunlop D211GP vagy D212GP. Bár mondjuk ott nagyon nem árt ha tudod milyen keveréket veszel. A legújabb Michelinek-et is mindenki dicséri.
Kicsit pontosíts rá
D 211-212
Helomi
Milyen gumit ajánlotok 10esre?ami pályán is megállja a helyét?

Köszi
Na milyen a tizedes nem írtál róla semmit
NEM!
Valaki!
ki tudna segíteni abban hogy a 06-07 es modellhez gyártott Hyperpro hátsó rugostagot be tudom e tenni bármiféle átalakitás nélkül a 2005 ös modellbe?gyakorlati tapasztalat érdekelne.
Mondtam hogy gépet kell venni!
Gyári kawa olaj az milyen? Lehet kapni a kawasaki olajat, na azt kipróbáltam egyszer, kopogott a vasam mintha főtengelyes lenne. Soha többet nem teszek bele azt. Castrol full szintetik 10W - 50, a 40-esre már rá sem nézek. 100 ezer km van a 10-esemben, gondoltam megnézem a kuplungot, szédszedtem, mérések után szinte gyári adatokat kaptam. Kár volt lamellákat rendelnem. Az olaj csere és a jó olaj csodákra képes. Egy dolgot kellett cserélnem, a kuplung kosár alatt a tűgörgőt ami 13 dollár volt. Nekem kb 4 órás munka volt. Sose adnám el a kawámat, nagyon hasznos kis gépezet. Ha szétesik akkor is azt fogom mondani hogy 100 ezret elment úgy hogy soha nem volt baja, és még szelepet sem kellett állítani. Bejátatósan egykerekeztem vele, pályázok vele, gumit égetek, már nekem is gyanus hogy még nem esett szét.
jut eszembe. most akkor k6 750es villahidat kéne beszereznem meg ahhoz való kormánycsutkákat?
Sziasztok!
Tud valaki eladó bolt-on összekötőcsövet two brothers dobhoz?2004 636osra szeretnénk feltenni. Köszi
Én is hallottam hogy a Castrolt hamisítják!
Biztos jó olaj Kawazsolti gyári olaja, nyugodtan megveheted, csak azt nem tudom miben tud többet ez az olaj, mint ahogy Zsolti írja, a MOTUL 300W Factory Line-től?
csak azt mondják hogy pl a castrolt nagyon pancsolják itthon nem tudom miből mennyi igaz de jó volna eredeti olajat venni. lehet hogy ez a gyári olaj lesz amit kawazsolti írt
Fuch Silkolene Pro 4 Plus 10W-50 vagy
Motul 300V 4 T Factory Line 15W-50 vagy 5W-40 én ezekre esküszöm
De útcai használatra MINDEGY 10W-40 Szintetikus legyen Castrol, Elf, stb.
ja meg ülést
van hozzá lábtartó. adott hozzá gyári hátsó lámpát,lábtartókat, kormányteló konzolt meg indexeket pluszba
raktam fel tegnap ide a hangjáról videót. nem hinném hogy 10ezer km van benne. a 197 lovat meg sose hittem el
Teszel rá hátsó lábtartót, ennyi, vagy otthon marad az asszony!
Látom még most is fenn van a 10-esed a Használtautón, azért az a 197 lóerő főtengelyen kicsit optimista adat szerintem! Viszont ha 10100 km van benne, akkor még fütyülhet a blokkja rendesen!
páran írtak olaj ügyben hogy mi a jó a tizesbe. te mire esküszöl?