Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is nekem nyalizol, hanem másnak. De mivel egy szinten mozogtok, még ezt sem veszed észre
Az időket meg ha legalább megnézted volna, nem írnál hülyeséget De ugye nyalásnál nem lát az ember tisztán
Komolytalan vagy az írásaiddal. Próbálsz kötözködni, de előtte nem ártana tájékozódnod
Én nem, csak útcán, de ilyen jó fékem mint ezzel van még nem volt eggyel sem! Ugye a suzukik nem a fékeiről híresek, egy pályázós haver mondta hogy próbáljam meg ezt a Vesrat, pályán is nagyon jó, és hidegen is fog már, nem úgy mint állt. a verseny betétek!
Drága egy kicsit de megéri!
Pályán használtad?
VESRAH SRJL17
Van még egy racsingos Brembo-m dobozban,de csak egy garnitúra. Most vagy ahhoz vennék még egy csomagot, de azt nem ismerem. Vagy gyáriból kell vennem két dobozzal
Horatius, hagyd a fenébe, mondtam már mi lett vele!
Gyárit tegyél megint!
Akkor meg fölösleges volt elmenned, és indulni a versenyeken! Dehogy nyalizok neked, nem mentél te olyan jól 10.6 hogy nyaliznék neked!
Mivel nem ismerem el a több alkalommal is megbukott versenyzőt ki nem záró szervező által kihirdetett végeredményt, ezért nem állok a dobogón. Nyalizzál csak nyugodtan
Sziasztok. 05-ös 10-esbe milyen fékbetétet ajánlotok pályahasználatra. Most gyári van benne és nagyon jól fogott, de elfogy lassan.
Bird, és az milyen emberi viselkedés, és sportolói hozzáállás, hogy már több éve nem állsz fel a dobogóra sem a verseny után, sem az éves eredmény után?
Joe!
10.7 lett volna!
Lehet, hogy igen Van egy versenyszabályzat és az abban foglaltak megszegéséért kizárás jár. Ő megszegte több kg-al és ennyi. Utána felesleges már feltételezéseket kreálnunk
Csak egy adalék: Michael Ransedert pár gram eltérésért zárták ki az IDM egyik futama után. Nem kérdezték, hogy mi lett volna ha. Persze az csak egy porfing bajnokság
Más: nem csak attól lesz valaki nagy versenyző, hogy hány db kupája van, hanem az emberi viselkedés, a sportolói hozzáállás miatt is!
Isten a megmondhatója hogy nem vagyok nagy komája Ferinek..de ha 115kg lett volna akkor elvered?
Akció - Power Commander IIIUSB:

Kawasaki ZX-10R (2006-2007), új - 66.000HUF
Yamaha R1 (2007-2008), új - 66.000HUF
Megvan okés!
Tudok segiteni! Adatlap!
Lime Party képek: Itt és Itt
Sziasztok! 2006-2007-es 10-eshez főtengely hajtókarokkal van valakinek?
Ne basszatok mar ossze az osszes topicot ezzel az ovodas civakodassal. Kossz.
De akkor is 9.8-at mentem nem úgy mint te 10.6-ot, Ha 10.6-ot mennék több mint 10 év versenyzés után mint te, a szégyentől tökön szúrnám magam! És még sokan el vannak ájulva, hogy BIRD milyen nagy versenyző, HÁT AZ!
115 kg? Pfffff..... jó az 108-nak is beöltözve ruhában, sisakkal, csizmában
Aki ott volt az látta, hallotta, a többieknek hazudhatsz. Nevetséges ez a kamuzás. Megbuktál és ennyi. Magyarázhatod, de felesleges.
Szia! Újban tudok segiteni! Adatlap!
hali! Keresek üléspúpot 2005. ZX-10re használt is sérült is jó. köszi
Az van rajt nyugi az eredeti pihen a padláson :)