Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mivel még nem voltam arra igaz mindig nincs velem mindig a moci
Hi!

13.án láthattam a gépedet kecsón?
Igen-igen, csak egy plexi mögött csendes kobak, nembiztos hogy csupaszon is az. de nagyon szépen köszönöm, igyekszek minél előbb próbálni egyet
Csendes kőnyű jól szellőzik tehát fasza
Hajra.
Igen, mindenképp felpróbálnám előbb valahol. Egyelőre ez a befutó, de nem sokkal drágábban van x-702, EXO 1000, és XR1100 is. Szóval még nézelődök egy sort, és megpróbálok mindegyikkel menni egy rövid karikát.
Ennyiert nem rossz, bar nagy valasztek mintaban es szinten nincsen, ahogy latom.

Mielott megvenned azert menj el itthon egy uzletbe es probalj fel egy pontosan ugyan ilyet, hogy egyaltalan jo-e a fejedre, ne akkor kelljen kidobni amikor mar megjott.
De még ez sem sokkal drágább, és több méretben van
Itt láttam. Igaz ha jobban utánaszámolok, postával inkább 60, de még ennyiért is jó vétel lenne.
Hol lattad te azt annyiert? Ilyen aron nekem rogton ketto kell belole.

A zajra nem tudok neked sajnos okosat mondani, mert viszonyitasi alapom mashoz nem nagyon van. Nekem a Z-n sem volt elviselhetetlen a zaj, fuldugot sem hasznaltam/hasznalok sohasem.
Most nézelődök, az R-PHA típust találtam Angliában, postával együtt 55-ért. Annyi pénzért erősen elgondolkodom rajta, csak nemtudom az ilyen sportkobakok mennyire lennének zajosak csupasz motoron
HJC FG-15 a pontos tipusa.
bocsi srácok, egy kis off:

Giszo: Neked milyen sisakod van/volt? Látom HJC, de melyik típus?
Rendben van, akkor megnézek alkalom adtán egyet....nem halt meg a remény.
Szia! Én 190cm magas vagyok és 120kg én pl bejártam vele egész europát nekem nagyon bejött nem olyan kényelmes mint a Zx9 de kárpotól másért bőven!
Helló!
Hidd el ezesetben csak úgy dönthetsz helyesen,ha ráülsz egyre és te magad alkotsz véleményt!
Mindenkinél mások a szempontok,ami nekem tetszik,az egyszer sem biztos,hogy másnak is.Szóval érted!
Egy biztos,ilyen magassággal a tizes nem az a kényelmes túramotor kategória!_
Előzményre valaki...?
9363,

Egészen pontosan -10.5% Azaz ennyit kell vissza számolni, hogy az eredeti (gyári) értéket megkapjuk...
Nem tudom a 10-es gyári áttételi viszonyát,de igazad van,kb. 10 % lehet a -1 + 2-es módosítás után az eltérés!
9363,

Bocs... a "+" jelet nem "olvastam"... megkövezem magam...

Amúgy szerintem a -1 +2 viszont csak kb 10%....
Ezért nem is azt írtam!
Tanulj meg óvasni hejj!
9363,

A gyári órák sosem csalnak gyárilag 20%-ot. Általában 8-10% között...
ma nem. éjszakás vagyok pár napig
Azt is vedd számításba,hogy a km.számlálód %-os arányban ugyanannyival számol többet,mint amennyivel többet mér km/h-ban!
Ez av-1 +2-es módosítással kb.20 %,+ amit az órák gyárilag is csalnak!
GPS-szel hasonlítsd össze a megtett utat és a sebességi maximumot,aztán fogod tudni,hogy százalékosan mennyit csal így az órád!
Az viszont sajnos szintén igaz,hogy a fogyasztása is mondhatni jelentősen megnő így a gyári állapothoz képest!