Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A bötük közül nekem azt sikerült kiolvasnom, hogy várakozáson felüli teljesítmény növekedés lett a végeredmény. Következő gondolat, könnyen tunyingolható, ami jó, bár szerintem gyárilag is szedi a lábát nem kicsit.
Ezek szerint egy gyenge vacak a kawa alapból ...(na most kapni fogok az tuti ) el is bújok gyorsan valami tölgyfa mögé, hogy védelmezzen
Csak annyit írj le ha akarod amit elképzeltél teljesítmény az megvolt vagy csalódás és ha nem akkor sokat kellet-e faragni hogy jó legyen számodra
De akk valami diagramot felrakhatnál, csakhogy kezdődjék a fight
Ennek örülök!
Jelkepes osszegert megvalnek az alabbi kepeken lathato BMC legszurotol. 2004-2007 kozti 10eshez valo.
pabio36!
Így van pont rá hibáztál, péntek du. lett kész a 10-es!
De a sok + Le ami jött és ez miatt az észhez való nem térés, nem a 04-es 10-es érdeme , hanem Janáé!
Sziasztok, ezt még leírtam!
Szia!

Most jött egy Makulátlan zöld vissza hozzám 1 gazdás!
Én adtam el 06-ban!
Adatlapomon elérsz!
Szia. Nekem van. 2006.
Üdv a csapatnak!

06-07-es tizest keresek + ha esetleg van hasznos info azokról,amiket hirdetnek
Az élmény dús szép napok
Ez könnyen megeshet
Bocsánatot kérek nem szándékosan tettem
De lehet h csak "Janánál" lemérette a 10-est és még nem tért magához. na de ezééé lehet h lesz nekem
pedig olyan jó volt ez a pár nap már hiányzik
Pityu hallod megölted itt a 10-es fórumot....
FFFFF bácsi kiszállt a mókából így nem tudok mit olvasgatni esténként
Rajtra készen is legyetek de aztán maradjon a hosszú út alatt
Joe. rajt leszünk a problémán
Jeszoké
mind1 hogy van e színe vagy nincs..Arra vigyázz ,hogy valaki lógassa ki a kocsiablakon hazától pestig nehogy megmelegedjen odabenn
Tudod mit leszarlak titeket nem értek annyit nem is érdekel meg van az én saját gondom
Vazz!

Én hajtottam madarason. Gyere nyugodtan. A blokk gyári a szervízben meg tudok mindent mutatni róla.
jutalom1 házi színtelen
Ki a faszt érdekel az adatlap...? Én nem dicsekszem azzal hogy mim van mint te, és retkesül nem számit itt az hogy kivagyok, emberségről van szó, és emberileg Te egy nulla vagy.....sajnos ezt kell hogy mondjam....de hát tudom, a pénz beszél mi ?
Adatlap!
már el van intézve ugy 3 órája... VastagD helyrerakta a dolgokat