Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ferenczinek mondjad vegyen arra a 10-esre pályaidomot, mert ha perec lesz sajnálja majd a szép gyári idomzatot!
De én pofázom, amikor én is a szép gyári metálkék törésmentes, idomokkal megyek pénteken a LIME partira a ringre!
kaszástomi!
Akkor a viccet félre téve, sokat költöttünk rá (nem sorolom), mert teljesen gyári állapotban vettük, még a gumik is gyárik voltak rajta, gyári certirral!
A 2004-06-os hondától és a yamahától sokkal jobb motornak tartom, de a suzuki K7 az szerintem jobb, csak azon meg a féket kellett tuningolni, MERT SZAR RAJTA GYÁRILAG!
Ami nem tetszik rajta az a nehézkesen kapcsolható váltó, a suzukihoz képest, de amúgy jó, és nagyon jól megy, egy k5-öt meg eszik, de ennek Végh Janinak is van egy kis érdeme, de a blokkja gyári maradt, amik meg vannak vele csinálva az nem publikus!
Czazy Joe barátod is ott volt Madarason ő 10.1-et ment 236-os befutással kb. 80-85 kilóval ami nagyon jó elsőre! Én a 10-esünkel 9.9-et mentem, ugyanúgy 236-os befutással 115 kilósan, a motorunk meg kb. 10-15 kilóval nehezebb mint Joe-é! Úgy hogy elég jól sikerült a 10-esesből kifacsarni amit lehet úgy hogy maradt a gyári blokk!
Nekem van ha kell holnap nálad!
Viccet félre hogy tetszik a Kawasaki ?
Itt meg kettő zöld a pancsi ringen :)
Zöld és kék 04-es ZX10-ek az Street 1000 elődöntőjében Madarason!
Valakinek kuplungbowden 05ös tizeshez van elfekvőben?átvenném...MOST!
Eladó 04-05ös 10eshez gipro atre fokozatkijelző!15mátyásért megválok tőle.az egyik csatija leesett,de megvan. Frankón működik,de nincs rá szükségem!
eladó kawasaki zx 10 r 2006-2007-hez a képeken látható komplett gyári 200 km-es kipufogórendszer. ára fix 40 eft. 0620/462-8237 pestmegye
valaki meg tudná mondani hogy ezt a kurva gyári köridőmérőt hogy birom használni? :D csak mert hiába nyomogatom mint a hülye nem reagál semmire
Eladó Kawasaki zx 10 r (2005-2007) Sötét bubis versenyplexi! Teljesen új! Képet kérésre küldök! (6000 Ft ) Postát állom!
Érd: 06-70-615-9136
n.misi.tt@gamil.com
A 08-as cbr-ed totálra le amortizálódott 2 hete sástó után nem sokkal, előttem történt a beleset nem sokkal, a parkolóban előtte mondtam is a srácnak, ha mindig ide jársz kell még ezt a motort festeni, mivel nem szépre sikerült le festeni a te akciód után nekik! TÉVEDTEM, a bontóban nem kell festeni, SAJNOS!
Elképzelhető, de még semmi nem biztos. Lehet, hogy kivárom már a szezon végét amikor több vas van az én árelképzelésem közelében.
Cső Ragasztó!
Csak nem visszatérsz újra a Mátrai bajnokságba, jó ez a 10-es csak ne legyen benne sok km! De kérdezd meg Oláh Jocit róla, ő már letekert az övével 42000 km-ert!
Feszszabályzót cserélték gariban akármeddig. Ha elromlik a motoron csak leadod és adnak helyette másikat. Persze egy vázszámhoz csak egyet adnak. Elvileg. Más nincs.
Sziasztok! Elképzelhető, hogy veszek ZX-10R (2008)-t .De még az adás-vétel előtt szeretném tudni, hogy erre a típusra történt-e gyári visszahívás, vagy mi az amire tüzetesen kell figyelni?Köszi.
Hello!

Megvan még igen! Ha érdekel dobj egy e-mailt, szívesen válaszolok minden kérdésedre (nezics89@gmail.com)
Szeva!
Megvan még a 10-es?Engem érdekelne!
No-no kaszástomi, és ez metálkék ráadásul!
ÉS EGY NAGYON SZOMORÚ HIR sajnos János motoros társunk eltávozott Őszinte részvétem
A legjobbat kihagytad
Nem tom,h hogy hívják, de nem magyar emberkéé volt.
Ferenczi Zolitól vetted meg a MUZZY slip-ont?
Ja, meghangolódtunk!