Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Benzines folttisztító vagy mi a szösz a neve
van valami tippetek mivel tudom szépen leszedni a matrica ragacsos maradványait az idomról ? a Z=%§ felirat egyik részel feljött ezért leszedtem az egészet de ragacs ott maradt . már fúrolom arcszesszel meg körömlakk lemosóval de annynira nem jön . sajna picit világosabb alatta a fényezés :S de leszedem a tuloldalit is hogy szimetrikus legyen :P
http://gojmotorosok.hu/index.php?page=viewevent&eventid=
510
Csak, hogy lassatok, hogy a Zeee mekkora szerepet kapott
Király vagy Bélus.
Knapet! Kéne egyeztetnünk a tankcuccokról, ha belefér az idődbe
Délelőt ugy10után ECHO TVben motoros müsorban.Nagyon kírájvolt.
Melyikben, mikor?
Ennyit a kellemes délutáni gurulásról.
koszke!
Béla: klassz voltál a tévében! Szép a munkád és Erdély!
Én mennék. Végeztünk a tapétázással. Ebéd után mehetünk. Mikor?
Valaki egy laza gurulás ma délután?
Sziasztok!
Köszönöm a tanácsokat.
Ma voltunk keverni egy kicsit a német összekötő tiszt kollégámmal (BMW Dakar) Komáromban, majd Esztergom-Visegrád-Pilisszentlászló(kötelező)-Fehé
rvár. Kedvesem is velünk volt. Komáromig velem, aztán feladata és átnyergelt a bajor fotelbe. Ki sem lehetett robbantani, de a kardánnak sikerült. Valami túlnyomás szelep szerűség van a hátsó agyon és fújta ki az olajat (amíg volt benne) egyenesen a felnire, onnan pedig a cnetrifuga segítségével a gumira. Dömsödnél vettük észre, így véget ért a kényelem. Maradat a kis-zé hátsóbak. Én annyival nyugtattam, hogy nem baj ha kicsi az ülés, legalább kevés helyen kényelmetlen .
Azóta hátat és nyakat maszírozok.
Sajna a friccek fizetik... És ott kicsit más a munkamorál, a betegszabi max egy hét, és ami az itteni dokinak szigorú "ágyban fekvés", arra a német csak néz bután, hogy áááh, maga csak az irodában ül, hát üljön. A főnökömtől meg kapom a megjegyzéseket, hogy bezzeg az XY meg ZV kolléganő nem nyávogott, hogy vacakul van, és szépen dolgozott a szülésig. K.. b..
Igen igen én imádom is
de ha 1-2 ezer km-re melóznék itthonról sajna mindenképpen
cserélnék 1 Hayabusára, ami eddig is basztatta a csőröm
csak ilyen rövid kis távokon csibészkedni sokkal jobb a kis ördög
FIGU
Hali Soma!
hosszútávra ami 2 személynek is frankó: Hayabusa
nekem 1 nagy pozitív csalódás volt
szélvédelem, kényelem a hátul ülőnek is szuper,
szerintem nagyon jó indulatú, meglepően könnyen vezethető moci
kicsit nehéz mondjuk de ez engem pont nem érdekel
cserébe viszont az M 5-ös BMW-vét úgy toltam le az autópályán
mint a kutyaszart a cipőmröl ja és használtan egész megfizethető
FIGU
Jóreggelt!
egyre több régi Z-t látok szaladgálni a városban ez most akkor a válság jele és mindenki erre cseréli le a motorját, amit már nem tud fizetni jó kis motor ez
Hali!
A meggyőzés kardinális része ki fizeti a táppénzt
mert ha a friccek fizetnek akkor nehéz dolgod lesz
mivel ők köztudottan 1 centtel is ki ütik a tömést a fogukból
FIGU
Szia Figu! Még szabin vagyok szerencsére, és remélem tudok maradni betegszabin a továbbiakban... Csak erről meg kell győznöm a németeket is...
Szia Soma! Szervíz tekintetében szerintem megéri a német a több pénzt, sokkal precízebben átnézik (legalábbis eddig ezt tapasztaltam). Hát én járkáltam haza a Z-vel, de nem egy nagy élmény... Pláne, hogy a németek mennek mint a bolond, a Z-vel viszont ilyen hosszú távon nem lehet 150-nél nagyobb utazót tartani, és akkor sokat mondtam (füldugó alap). Férjem ZZR1100-gyel járkált ki, nah az pont erre van kitalálva. 10,5 óra 1200 km. Zizi amúgy eladó, mert aligha megyünk mostanság túrázni hosszú távra. Hmm, ha érdekel a gépe, írjál, csereberélhetünk is.
Hali!
Potsdamba megyek július 1-től (terv szerint) egy évre. 3000 km-em van a következő szervízig és a gumim is kb ennyit bír még. Augusztus elején vinném ki a dögöt, csak azon tűnődtem , hogy hol érdemes végrehajtani a technikai kiszolgálásokat. De még az is megtörténhet, hogy kiszállok a zéből és nézek valami "kétszemélyes" erőművet némi szélvédelemmel az AUTOBAHN-ra.
Hát ígen a pénz.
Egyelőre, még az anyagi helyzetem bizonytalan, de gondolom sokan vagyunk így. Jó lenne.
Helló míndenhínek:Robís mí a hejzet az Erdélyí turával, lesz nem lesz
A kamoto-s csapat szokott fotozni.
www.kamoto.hu