Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jahmbala skhvala dambala jamba
van, 6000/db
A DPR-be menjünk, mert akarok venni táskát a gépre, és nekik van még akciós kawa oldaltáska.
Megvan a tesztnap. FIGU, találkozunk valahol?
Szia Robi!
Most szombaton lesz több kereskedésben.
Legutóbb megpróbáltap a Duna-Pest Rezidenciák kereskedésnél egy új Z1000-t. Akkor elvileg azonnal előjegyeztettem magam a ZZR1400-re a következő tesztnapra. Ez jön most.
Úgyhogy lehet, hogy benézek én is.
A faridom alatt, bal oldalon van a zár.
Szombaton van Kawa tesztnap, rajta van a honlapon. Fel kell iratkozni a tesztelesre.
Milyen tesztnapról beszéltek?
Nekem annak idején egy triál versenyző mondta, hogy az ABS a mutató ujjad... magyarán egy, max két ujjal kell fékezni. Ez tökre megmaradt bennem. És ez általában működött is.
sziasztok!

kellene egy kis segítség most vettem kintről egy Kawa Z750S 2005-ös mocit (még sosem volt Kawám). A röhej az, hogy a villa simmeringeket kicseréltem, de nem jövök rá, hogy hogyan nyílik az a k.... ülés! Az oldalsó zár csak a sisaktartót nyitja, tehát biztos van trükje csak én vagyok képes rájönni. Légyszi segítsetek a megoldásban. Köszi!
Reggelt!
Tesztnapra asszem megyek , bár még változhat
az ABS kérdésbe az én véleményem az, hogy az vegye aki nem tud fékezni, autóban is
és aki nem tud fékezni, annak meg tök mindegy az a pár kiló plusz
használtam autóban, motoron is /mert benne volt/ engem sose húzott ki a csávából
motoron kimondottan zavar
FIGU
Hali!

Elsők megsemmisültek. A hátsóknak meg már van gazdája.
Szögletes (az újabb Z-ken) használt visszapillantó-tükre van-e valakinek felesleges?
Ugyanitt keresek hátsó űlést.

Kösz

Green
Hát bizony én kipróbálnám az ABS-es RR-t .Véleményem szerint van értelme(utcán),forgalomban sajnos elég gyakran találkozhatunk olyan szituációval mikor elkel(het) egy kis segitség(hirtelen kikanyarodik eléd v.ki,vagy egy szarvas átsétál az uton ,stb.)Ha motorra ülök próbálom a legjobb formámat hozni (pld.:másnaposan már sosem ülök rá)de nem mindig vagyok fittipaldi .
hi! Az indexekből maradt valami?
Te csucsu! Mi van a soccer szervezkedéssel? Lesz? Nem lesz? Én asszem mostanában még nem vagyok meccs képes, de már egyre kevesebben és ritkábban fájok...
csere:olaj +szűrő + gyertya. A levegő szűrőt tisztítani kell. Meg átnézni a folyadékokat, fékeket, láncot. Ez van a 2004-es 750 könyvében.
nevetséges ABS-es motort venni

max ha goldwinget veszel vagy hasonló hajót
Nem gömbölyödök... Úgy látszik inkább a szerveim fújtak visszavonulót... Sebaj, az a lényeg, hogy a gyerek nőjön, ne én... Még egy ideig szeretném én bekötni a cipőfűzőm...
Én 5 kiló tiszta izomnak is örülnék, nem kell 30!
Én most fogytam. Érzem is, hogy fickósabb a gép. Csuti, Te csak gömbölyödsz?
Kanyarban lényegesen többet számít mondjuk a gumi állapota, mint a motor súlya. Menet közben tök mindegy néhány kiló ide vagy oda. Gondolj bele, az ABS miatti extra súly annyi csak mint egy egy plusz táska. És ha meghízol?
Ja amíg el nem felejtem, Alsóőrsön (HD találkozó), mindhárom Indian motorunk megtekinthető lesz.
A motorjaidat elnézve, nem hiszem, hogy gond a Z súlya, persze akkor gond lehet, ha 170 alatt van a magasságod. De Panyo sem égimeszelő, de jól kezeli a gépet. Emiatt ne aggódj, a Z az egyik legjóindulatúbb motor. Ha hibázol, megpróbálja korrigálni. Ritka hülyének kell lenni, hogy eless vele. Imádni való kicsike.
Nem érzed a helyzet súlyát!